תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: לא סומך על אחרים שיעשו עבודה בשבילנו

בכר ודוידזאדה | צילום: דני מרון
מאמן באר שבע לקראת מכבי חיפה. אופיר דוידזאדה: "בארץ אשחק רק בבאר שבע"
הפועל באר שבע ניצחה 0:2 את בית"ר ירושלים בטדי ושלחה איתות נוסף לגבי כוונותיה. לקראת המשחק הקרוב מול מכבי חיפה הבהיר המאמן ברק בכר: "יש תחושות טובות אחרי המשחק האחרון. באים עם תחושה טובה ובטחון, אבל המשחק הקרוב זה משחק שונה עם סגנון אחר ומול קבוצה אחרת. זו קבוצה שלא ניצחנו השנה. במפגש הראשון הייתה התרגשות גדולה מאוד בטרנר. נבוא מוכנים". 
 
"אמרתי את מה שאמרתי כי הרגשתי צורך", הגיב בכר כשנשאל על הדברים באנגלית שכיוון לאוזניו של פטר בוס. "אני לא הנושא, הקבוצה זה הדבר הכי חשוב. מה שאמרתי זה כבר היסטוריה. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, אני לא בונה על קבוצות אחרות שיעשו לנו את העבודה".
 
 
"כמה שאנחנו קרובים, ככה אנחנו רחוקים. יש עוד 21 נקודות", הבהיר המאמן. "עשינו מחנה בטבריה כדי להתרענן ולפתוח ליגה של 8 משחקים. זה קשה לכל הקבוצות, אבל נגיע עם יותר בטחון מאשר במשחק הראשון. פעם אנחנו משחקים ראשונים ופעם מכבי, צריכים לבוא ולעשות את העבודה ב-7 המשחקים שנותרו". 
 
"בכל משחק יש לי כאבי ראש, גם אם נראה שיש הרבה פצועים", הזכיר בכר. "כמובן שאני מעדיף לשבור את הראש כשיש לי הרבה שחקנים לרשותי. בן שהר שיחק טוב וכבר ראו את זה באימונים לפני כן. האימונים הם מדד למשחקים ואני שמח שהשחקנים מבינים את זה". 
 

אוהדי באר שבע, יקבלו פיצוי על משחק החנוכה? (דני מרון)
 
"ברור שאנחנו שואפים לנצח בכל משחק, בטח אחרי שלא ניצחנו ב-3 המשחקים האחרונים בבית. אבל לא צריך לזלזל במכבי חיפה, הם יבואו מאוד דרוכים ויהיה משחק מאוד מאתגר מבחינתנו", ניתח מאמן הפועל באר שבע. 
 
על וויליאם סוארס, שנראה מדוכדך לאחרונה, אמר המאמן: "הוא בחור נהדר, מקצוען. ברור שזו תקופה לא קלה, כי הוא לא משחק. הוא מתאמן טוב והיו לי שיחות איתו. הוא מבין עניין ויהיה מוכן כשנצטרך אותו. זה בסדר להיות מאוכזב, לא ראיתי משהו מיוחד". 
 
לגבי פציעתו של מוחמד גאדיר אמר: "זה לא נראה משהו שימנע ממנו לשחק עד סוף העונה. מאמין שלקראת המשחקים הבאים הוא יעמוד לרשותנו. וואקמה מתאמן רגיל, מליקסון באותו מצב וכבר ערך אימון מלא. לשיר (צדק) ובן ביטון יש פציעות קלות, לא משהו רציני".
 
"בארץ אשחק רק בבאר שבע"
 
"מלחמה פסיכולוגית היא חלק מהמשחק, בעיקר לקראת סיום העונה כשיש מאבק על האליפות", אמר מגן באר שבע אופיר דוידזאדה. "אנחנו אומרים דברים, במכבי אומרים. ככה זה. ידענו שלא משנה כמה טובים נהיה, מכבי תל אביב תהיה שם אתנו עד סוף העונה. הם קבוצה טובה שכבר לקחה שלוש אליפויות. אנחנו מוכנים לזה".
 
על העובדה שעוד לא ניצח העונה את מכבי חיפה הגיב המגן: "כבר שברנו הרבה מחסומים העונה והגיע הזמן שנבוא לטרנר וננצח גם אותם ונשבור עוד מחסום קטן". בנוגע לידיעות על רצונו לצאת לחו"ל בעונה הבאה אמר: "כל שחקן חולם לצאת לאירופה. זה אתגר, זה כיף. אבל כרגע כל מה שמעניין אותי זה לקחת אליפות וגביע. אם אשאר בארץ, אשחק רק בבאר שבע".


שהר מתקדם, מליקסון חזר לכשירות (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ