תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כאב ראש לבכר: וואקמה או שהר, מליקסון או בראון

כאב ראש לבכר: וואקמה או שהר, מליקסון או בראון
ב"ש סיימה את ההכנות לקראת מכבי חיפה. שחקן: "מחנה האימון השתלם"

הפועל באר שבע סיימה היום את ההכנות לקראת המשחק החשוב נגד מכבי חיפה (שבת, 20:00 בספורט1 וב-HD), הקבוצה היחידה אותה לא ניצחה העונה.

 

בבירת הנגב מקווים לפתוח מחר פער של ארבע נקודות בפסגה על מכבי ת"א, שתפגוש רק ביום שני את בית"ר ירושלים, ושחקן בקבוצה אמר לקראת המפגש עם הכבשה השחורה שלהם העונה: "ברור לנו שאיבוד נקודות בשלב זה של העונה יהיה מכה אנושה עבורנו, בטח בבית, מול הקהל המדהים שלנו".

 

 

באר שבע מגיעה באווירה מצויינת לקראת המשחק וניכרת השפעתו של מחנה האימונים שערכה הקבוצה בטבריה לפני המשחק נגד בית"ר ירושלים. הצוות המקצועי בבאר שבע זכה לשבחים על היוזמה: "ברק מאמן מאוד מודרני. הרעיון לצאת למחנה אימון בשלב כזה של העונה ראוי להערכה ורואים בשטח את התוצאות".

 

"מאמן מודרני". המאמן זוכה לשבחים משחקניו (דני מרון)


במישור המקצועי, בכר יהנה מסגל מלא למעט מוחמד גאדיר הפצוע, שייעדר מהמשחק הקרוב. למרות היעדרותו של האחרון, לבכר יש לא מעט כאבי ראש באשר להרכב הפותח; המאמן יצטרך לבחור האם להמשיך לתת קרדיט לבן שהר שהציג את משחקו הטוב ביותר העונה נגד בית"ר ירושלים או להחזיר את טוני וואקמה ל-11. מלבד זאת, גם וובה בראון ומאור מליקסון נאבקים על העמדה השלישית בקישור.


הרכב משוער: דודו גורש, בן ביטון, לואי טאהא, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, ג'ון אוגו, אובידיו הובאן, וובה בראון (מאור מליקסון), מאור בוזגלו, בן שהר (טוני וואקמה), אליניב ברדה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ