גוטמן: מי שלא יתעורר לא יישאר עונה נוספת

גוטמן: מי שלא יתעורר לא יישאר עונה נוספת
מאמן הפועל תל אביב כעס על ההכנות לקראת נתניה: "לא הבטחנו הישארות"

הפועל תל אביב חזרה היום (שישי) לאימונים לאחר יום חופשי וקיימה אימון במתחם חודורוב לקראת המשחק ביום ראשון נגד מכבי נתניה המאמן אלי גוטמן לא היה שבע רצון מההתנהלות של השחקנים באימון היום והבהיר להם כי "הקבוצה עדיין לא הבטיחה את מקומה בליגת העל וכל מי שלא יתעורר בזמן לא יהיה בתוכניות בעונה הבאה". גוטמן הבהיר כי הוא רוצה מחויבות של משחק גמר גביע המדינה.


שחקן בהפועל תל אביב אמר בסיום: "גוטמן מרגיש שיש ירידת מתח והמטרה היא לעורר את כולם, כי הפסד למכבי נתניה יהיה כתם גדול ויכניס את כולנו לסחרור וביקורות. זה משחק שרק הפועל תל אביב יכולה להינזק ממנו".


החלוץ ארון שוינפלד אינו מתאמן באופן סדיר וגם בראשון נגד נתניה יעלה לשחק מספסל המחליפים.  במקביל גוטמן מתכונן לרשימת קניות לעונה הבאה כשמבין השחקנים הישראלים בולט שמו של חן עזרא קשר מכבי חיפה.


השחקנים שלא זכו לקבל את שכר חודש מרץ בוטחים בבעלים עמיר כבירי שהבטיח כי הנושא ימצא את פתרונו בימים הקרובים. גורם המקורב למועדון טוען כי הפועל תל אביב פנתה לאנשי עסקים שונים בארץ ובחו"ל כדי שיכנסו כשותפים לבעלות על הפועל תל אביב. נכון לעכשיו הגרעון של הקבוצה הוא מעל 25 מיליון שקלים.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • טרה פנה
    0
    סנטה קולומה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ