תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר: "לא חי בסרט שכפר סבא יכולה לספק הצגות"

מימר: "לא חי בסרט שכפר סבא יכולה לספק הצגות"
כפ"ס נכנעה 1:0 לבני יהודה. אלגרבלי פונה לבי"ח וגמר את העונה
הפועל כפר סבא שקועה עמוק בבוץ. בידיעה שניצחון יספק להם אוויר לנשימה במאבקי ההישרדות, ספגו הירוקים בדקה ה-90 שער מדולב חזיזה והפסידו 1:0 לבני יהודה, שהבטיחה כמעט לחלוטין את הישארותה בליגת העל. שחקן הקבוצה בן אלגרבלי נפצע בדקה ה-18 ופונה לבית חולים שם עבר בדיקת סי.טי. שבה אובחנו שברים סביב ארובת העין. השחקן שנשאר להשגחה בבית החולים במהלך הלילה, סיים את העונה.
 
"משחק מאכזב מאוד שמשאיר אותנו בבלאגן עד סוף העונה", סיכם מאמן כפ"ס שרון מימר. "ננסה לקחת את הנקודות במשחק הבא. מי שמתבלבל וחושב שלהפועל כפר סבא יש סגל שיכול לספק הצגות בליגת העל, טועה. רצינו להמשיך במומנטום של לצבור עוד נקודה ועוד נקודה. אני לא חי בסרט שאנחנו קבוצה שיכולה לתת הצגות".
 
 
מאמן בני יהודה יוסי מזרחי אמר בסיום: "אני שמח מאוד שהשחקנים הבינו את המטרה. ניצחנו את המשחק כי הגיע לנו. העונה הבאה? אני לא מדבר עליי. אנחנו מקצוענים. יבואו בעלים חדשים וירצו את מי שירצו, צריך לכבד אותם. אני יותר מדי שנים במקצוע מכדי להתרגש מהדברים האלה". 
 
זה היה המשחק השביעי ברציפות של הפועל כפר סבא בלי ניצחון, כאשר במחזור הבא מחכה לשרון מימר ושחקניו ביקור אצל מכבי פתח תקוה. מנגד, בני יהודה תארח את הפועל עכו.
 

כפר סבא בצרות (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ