תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרבחאל: "הולכת להיות מלחמה מול וולפסבורג"

יחגגו גם באמצע השבוע? רונאלדו וחסה |
אליפות? בריאל מרוכזים בגומלין ברבע הגמר. זידאן: "יודעים מה צריך לעשות"
ריאל מדריד הייתה בטוחה עוד לפני הקלאסיקו שהליגה מחוץ לטווח עבורה, אבל פתאום נפתח חלון. הבלאנקוס הביסו 0:4 את אייבאר, ראו מאוחר יותר את האלופה מפסידה לסוסיאדד, וכעת הם רחוקים רק 4 נקודות מהמקום הראשון. מי אמר שהליגה בספרד גמורה?
 
העיתון "אס" שמח להראות את ליונל מסי יורד מאוכזב מכר הדשא תחת הכותרת "יש ליגה". "מארקה", עיתון נוסף שמזוהה עם הקבוצה הלבנה מבירת ספרד, הראה את שחקני ריאל מדריד חוגגים תחת אותה כותרת כמעט: "הליגה קמה לתחיה". 
 
אלא שלמרות צמצום הפער, בליגה הדברים לא תלויים בריאל וביום שלישי מצפה לקבוצה משימה חשובה יותר - משחק הגומלין מול וולפסבורג (0:2 לגרמנים) ברבע גמר האלופות. "יודעים מה צריך לעשות כדי לעבור", אמר זינדין זידאן והוסיף: "בטוח שכל האוהדים יהיו מאחורינו. אנחנו בסיפור הזה ביחד. ננסה לעשות אותם גאים".
 
דני קרבחאל הוסיף: "הולכת להיות מלחמה ביום שלישי". המגן הימני התייצב לצידו של דנילו שספג שריקות בוז צורמות מהאוהדים בברנבאו: "זה לא היה צודק. נכון ששיחקנו רע נגד וולפסבורג, אבל אם שורקים בוז לשחקן, אז בעצם שורקים בוז לכל הקבוצה. אני מקווה שביום שלישי יהיו תשואות במקום שריקות בוז".
 
זידאן התייחס אף הוא לסאגה בין האוהדים למגן הברזילאי ואמר: "הם שורקים כאן בוז לכל השחקנים, אבל זה עוד ישתפר מבחינתו. ברור שזה מעצבן כשהתור שלך מגיע ושורקים לך בוז, אבל דנילו יודע מה הוא צריך לעשות. הוא ילד טוב וכולנו דואגים לו. היינו שמחים אם היה כובש את ההזדמנות שניתנה לו".
 
ואיך אפשר בלי המספרים של כריסטיאנו רונאלדו. הסופרסטאר כבש את שערו ה-30 העונה בליגה והפך לראשון בהיסטוריה שמסיים שש עונות רצופות עם לפחות 30 שערים בספרד. מעבר לכך, הוא השתווה לגונסאלו היגוואין (נאפולי) וז'ונאס (בנפיקה) במירוץ לתואר "נעל הזהב".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ