חודשיים לגונג: הדירוג של 24 משתתפות יורו 2016

חודשיים לגונג: הדירוג של 24 משתתפות יורו 2016
הבלגים בצניחה, אנגליה במומנטום, ורונאלדו נכנס לכושר. מי בפסגה?

היורו מתקרב והחודש יכולנו גם להרגיש את ההכנות בפועל כשלא מעט משחקי אימון בין נבחרות נפרשו על פני היבשת כולה. צרפת הספיקה להרשים, גרמניה רשמה עליות וירידות ואנגליה גם היא צריכה להילקח בחשבון. ה-10 ביוני מתקרב והמדד עולה יחד עימו. הנה לכם דירוג חודשי של 24 משתתפות יורו 2016.


24. אלבניה. החבורה האלמונית של ג'יובאני די ביאסי עשתה מתיחות מול אוסטריה אך לא ממש הרשימה. זה כנראה יסתיים כבר בשלב הבתים.


23. הונגריה. שלושה ימים אחרי שישראל ואלון חזן נוצחו מול קרואטיה, הצליחו ההונגרים לחלץ 1:1. יספיק ליורו? כנראה שלא יותר מדי.


22. רומניה. החבורה של יורדנסקו ניסתה להרשים את הקהל הביתי מול ספרד, אבל גם בהרכב משני של ה"לה רוחה" היתה רחוקה מלהרשים. ב-10 ביוני חובאן יוכל לבקש חתימות משחקני הטריקולור.חובאן, זכה לחתימות ספרדיות (Gettyimages)


21. איסלנד. לפי משחקי ההכנה זה נראה שלמרות גילפי סיגורדסון ועוד טיפה כישרון, זה יסתיים בהדחה מהירה. הונגריה תיאבק במדינה הכי קטנה ששלחה נציגה ליורו, על המקום השלישי.


20. צפון אירלנד. עקשנות, הצקות ולא הרבה מעבר. ובכל זאת, אופי אירי יהיה שם כך שלאף יריבה לא יהיה קל מולה.


19. סלובקיה. האמשיק כוכב, אבל מעבר לזה נדמה שהביקור המפתיע ביורו יסתיים במהרה ולאו דווקא בצורה מרשימה.אינסינייה, יש לאיטלקים כישרון, אבל מה עם האופי? (Gettyimages)


18. שבדיה. זלאטן כבר לא יכול לחכות, גם אנחנו. תצפו לכמה רגעים מהנים, לא בטוח שמעבר.


17. אירלנד. בדומה לצפון אירלנד רק עם יותר כישרון ועקשנות. בכל זאת שיין לונג בעונה נהדרת ואת הקהל האירי כולנו עוד נשמע.


16. קרואטיה. כמויות של כישרון, השאלה אם הצעירים יתחברו לוותיקים יותר. לפי המשחק עם ישראל, לא בטוח שזה יסתיים עם תוצאות מבריקות.דז'גוייב, עד לאן הרוסים יגיעו? (Gettyimages)


15. צ'כיה. עם האופי הצ'כי ולמרות שאין שם ממש שמות נוצצים, הם מסוגלים להגיע לפחות לשמינית הגמר.


14. טורקיה. כמות של כישרון ונדמה שיש גם חיבור. עם לא מעט מהגרים ביציעים וקהל תומך, לכו תדעו היכן זה יסתיים עבור הטורקים.


13. שווייץ. יש כישרון, ההגרלה האירה פנים אך זה יסתיים כנראה בשמינית.ארדה טוראן, הטורקים הלהיבו בהכנה (Gettyimages)


12. אוקראינה. ירמולנקו הכניע את וויילס ונראה בכושר, החבורה של פומנקו נראית ככזו שתעשה צרות לפולין ואולי אף לגרמניה.


11. פולין. הפולנים נראים טוב. עם לבנדובסקי, בלז'יקובסקי, מיליק וכריחוביאק זה עשוי להיגמר גם ברבע.


10. וויילס. בייל נעדר במשחק ההכנה באוקראינה ועדיין יש איזו נסיגה אצל החבורה של קולמן. זה יגרום לרוסיה לעקוף אותה?אלאבה, הנבחרת המשתדרגת באירופה (Gettyimages)


9. רוסיה. תסמכו על סלוצקי שידע להוציא את המיטב מדזיובה, סמולוב והחברים.


8. אוסטריה. ארנאטוביץ' ואלאבה בכושר, גם הארניק ויאנקו בשלהם. הנבחרת המשתדרגת באירופה תדהר לפחות לשמינית.


7. בלגיה. הנבחרת של וילמוטס אמורה לנצוץ, אך בינתיים משהו כבוי אצל השדים האדומים של אירופה. האמת? ראינו את זה גם בבית המוקדם.דווקא בהכנה זה נראה שהסלסאו ביכולת משובחת (Gettyimages)


6. איטליה. האזורי מלאי כישרון אבל מול גרמניה זה נראה מאוד לא מבטיח. הראש של קונטה כבר בצ'לסי?


5. פורטוגל. אחת הבשורות של משחקי ההכנה הגיעה מהסלסאו. כן, למרות שנכנעו לבולגריה, החבורה של סנטוס הציגה לא מעט רגעים מהנים ובעיקר רונאלדו לוהט.


4. אנגליה. ובכן, משהו נשמע מרענן אצל נבחרת שלושת האריות. זה החל במהפך ענק בגרמניה שהוכיח כמה כישרון יש ברגליים של הארי קיין ודלה עלי ועדיין האופי אף פעם לא בוגד וכך קרה גם מול הולנד. אולי זה מה שיקלקל גם ביורו?קיין חוגג בגרמניה, ניצוץ רגעי או שזה הזמן של אנגליה? (Gettyimages)


3. ספרד. "לה רוחה" תעשה הכל כדי לשמור על התואר ולהיות הראשונה לעשות זאת טורניר אחרי טורניר. ועדיין זה נראה רחוק מאוד מהגשמת החלום, או אולי יותר קרוב למופע המביך בגביע העולמי בברזיל.


2. גרמניה. נחשפנו להגנה הרעועה של יוגי לב מול אנגליה, אבל נתחשב בו. התיקון הגיע מול איטליה והחזיר לנו את המחשבות על הפוטנציאל. אלופת העולם תגיע רחוק – תהיו בטוחים.


1. צרפת. הטריקולור המשיכה ללהוט גם במשחקי ההכנה וחשפה כישרונות חדשים. אנגולו קאנטה ודימיטרי פאייט נכנסו לרשימת הכובשים ואנטואן גרייזמן הוא כבר מזמן כוכב על. תוסיפו את יתרון הביתיות וזה מזכיר לנו את 1998 או את היורו ב-2000. וזה רק חלק מהכישרון הצרפתי (Gettyimages)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  1
  Live
 • שקנדיה
  0
  קאליו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ