תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב: לא נפגע באצילי, הוא חלק מעתיד בית"ר

אצילי באימון בית\ר. עתידו לא ברור | צילום: ינון בוטביה
סוף לסאגה? הבעלים הוציא הודעה מפויסת בנוגע לקשר שערך אימון

לאחר שסירב לפתוח ב-3:2 מול מכבי תל אביב והודח מהסגל, ערך הבוקר (שלישי) עומר אצילי, קשר בית"ר ירושלים, אימון כרגיל. הקשר נראה רגוע ובאימון עצמו השקיע ונראה ממש טוב. למרות זאת הוא צפוי לעמוד, שוב, בפני ועדת משמעת

 

יחד עם זאת, בית"ר ירושלים הוציאה הודעה בנושא: "ברור וידוע כי עומר אצילי שגה כי בחר שלא לשחק לאחר שמאמן הקבוצה הודיע לו על כך, השחקן גם יעמוד לועדת משמעת פנימית בתוך המועדון. אך עם זאת, אין כוונה לי או לאף אחד במועדון לפגוע בקריירת המשחק של עומר אצילי ובוודאי שלא להיפרד מהשחקן. עומר שחקן צעיר ומוכשר אשר עשה את צעדיו הראשונים על הבימה המרכזית של הכדורגל הישראלי בבית״ר ירושלים, אני והמועדון רואים בו חלק מהעתיד וההצלחה המתהווה של המועדון בשנים הבאות. אין רצון לערוך בית דין שדה, ההיפך הוא הנכון, לצערינו הובל השחקן ונוהל בידי עצות אחיתופל ואני והמועדון נעשה הכל לסייע לו, לאמץ אותו לחזק אותו על מנת שיעבור את התקופה הפחות טובה אשר עוברת עליו ופוגעת הן בשחקן ומשפיעה גם על המועדון".

 

בתוך כך ממשיכה מלחמת הגרסאות בקשר למה שנאמר בשיחה הסגורה בין הקשר למאמן סלובודאן דראפיץ', והאם המאמן פעל על דעת עצמו ולקח החלטה אמיצה לשתף את אצילי בניגוד לדעתו של הבעלים אלי טביב, או שהיה כאן מהלך מתוכנן שנועד להפיל את הקשר בפח.

 

 

אמש, בסיום המשחק אמר דראפיץ': "רציתי לעשות שינוי טקטי. באתי אל אצילי ואמרתי לו שאני רוצה שהוא יפתח. הוא אמר שהוא לא רוצה לשחק. באותו רגע, הוצאתי אותו מהסגל".

 

על המחשבה שהובילה לרצון שיפתח לאחר שכמעט לא התאמן השבוע אמר המאמן: "חשבתי שהוא ירצה לשחק – בלומפילד, אצטדיון מלא. גם אף אחד לא ציפה לזה, רצינו לעשות הפתעה. התייעצתי עם אלי, קיבלתי את ברכתו. הופתעתי שעומר לא הסכים. רציתי לתת לו הרגשה טובה, נלחמתי בבעל הבית כדי לתת לו לשחק. הייתה לי כוונה טובה. אין לי מושג למה הוא לא רצה לשחק".

 

דראפיץ'. פגוע מאצילי (עדי אבישי)

 

איינבינדר: אנחנו מאחורי אצילי

אחד השחקנים הבודדים שהגיעו אמש למשחק היה דן איינבינדר. הקשר שענד את סרט הקפטן סיפר בסיום: "לא שיחקנו את המשחק שלנו. לא שיחקנו מספיק טוב בשביל להוציא תוצאה בבלומפילד. אני שמח שנלחמנו, רצינו, השתדלנו. משכנו את המשחק 90 דקות. יכולנו לסיים עם תיקו. מאוכזבים מאוד אך ממשיכים הלאה".

 

על סוגיית אצילי אמר איינבינדר: "אנחנו שחקנים מקצוענים. משתדלים לא לתת לרעשים מבחוץ להפריע למגרש. מקווה שהדברים יסתדרו, אבל זה לא התפקיד שלנו. ניסיתי לדבר עם עומר, להרגיע אותו. הוא עובר תקופה קשה וצריך להישאר חזק. אנחנו מאחוריו, יהיה בסדר".

 

על ההרגשה כקפטן ציין: "שיחקתי מול קבוצה ששיחקתי בה בשנתיים האחרונות; זה נחמד, זה מרגש. תוסיף את זה שהייתי קפטן בפעם הראשונה בקבוצה בה גדלתי. אבל בסוף מבאס, שלא הצלחנו לצאת עם נקודות".

 

"זה נכון שבאיזשהו מקום כבר השגנו את המטרה שלנו, אבל אלה משחקי פלייאוף חשובים ותמיד יש למה לשאוף. יש קהל, תקשורת, ולכל אחד באופן אישי יש מה להרוויח. בסופו של דבר, זוכרים את הסוף, אז חשוב שהסוף יהיה מתוק", סיכם איינבינדר.

 


קליימן, איך בית"ר תסיים את העונה? (עדי אבישי)

 

הקפטן הירושלמי התייחס לשבירת שיא כיבוש השערים בעונה אחת של זהבי ואמר: "עדיף לשחק עם ערן ולא נגד ערן. כל ילד שגדל במחלקות הנוער יכול לראות דוגמא בזהבי".

 

בית"ר תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים כך בהודעה שנמסרה מההתאחדות לכדורגל. בדו"ח השופט נכתב: "אוהדי בית"ר זרקו כוסות וארטיקים לכיוון שוער מכבי תל אביב". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ