תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב וקרויף נפגשו בנוגע למכירת אצילי למכבי ת"א

טביב וג'ורדי. עושים עסקים |
בעלי בית"ר ירושלים בתגובה: "פגישה ידידותית, מכבי לא רוצה שחקנים שלנו"

בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב, ומנג'ר מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף, נפגשו היום בתל אביב ודנו באפשרות מכירתו של הקפטן הצהוב שחור לקריית שלום. הסכסוך המתוקשר בין הצדדים עלה מדרגה בימים האחרונים, כשהשיא היה ביום שני האחרון בבלומפילד, אז קפטן בית"ר ירושלים סרב לפתוח בהרכב מול מכבי ת"א (3:2).

 

רק אתמול הודיע טביב כי למרות התקרית עתידו של עומר אצילי בבית"ר ירושלים, אך לספורט1 נודע כי הפגישה עם ג'ורדי קרויף הינה בנושא מכירת אצילי לצהובים. עם זאת גם ייתכן שבעצם הפגישה עם קרויף מטרתה להפעיל  לחץ על אצילי, סוכנו, רונן קצב, ומקורביו כדי שיחתמו על החוזה החדש שהוא הציע ואשר הקפטן מסרב לחתום עליו.

 

 

טביב וקרויף במהלך הפגישה בתל אביב

 

טביב הציע לאצילי חוזה חדש לשלוש עונות בסכום של כ-100 אלף דולר לעונה אבל התעקש שלקפטן לא יהיה סעיף שחרור בחוזה. אצילי וסוכנו קצב התעקשו מצדם על קביעת סכום שכזה.
 
יש לציין כי בתחילת הפרשה, האשימו בבית"ר ירושלים את עומר אצילי כי הכל נובע מרצונו לעבור למכבי ת"א. בתגובה הבהיר סוכנו של השחקן, רונן קצב, כי הקשר מעוניין לעבור לקבוצה בחו"ל בלבד ולא ישחק בקבוצה אחרת בישראל.
 
כעת נראה שגם בבית"ר ירושלים מעדיפים למכור את הקשר, גם לקבוצה בישראל, בניגוד להודעה על כך שהקפטן יהווה את עתיד המועדון..
 
בהודעת דובר, בית"ר העבירה את תגובתו של טביב: "קרויף ואני ידידים טובים ואנחנו נפגשים מעת לעת. גם הפגישה הבוקר תוכננה מראש ולא התייחסה לשום עסקה כזאת או אחרת. קרויף הבהיר כי מכבי תל אביב לא מעוניינת בשום שחקן אשר משחק בבית״ר ירושלים. מיותר להתעסק ספקולטיבית בכל נושא שחקן כזה או אחר, לו היינו רוצים לדון ללא שיידעו או שהיה לנו מה להסתיר, לא היינו נפגשים במקום גלוי לכל".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ