תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אנצ'לוטי סימן מחליפים לריברי ורובן לעונה הבאה

אנצ'לוטי סימן מחליפים לריברי ורובן לעונה הבאה
כוכב מהליגה האנגלית על הכוונת של המאמן באיירן. וגם: מה עם העברת היגוואין?
עוד לפני מפגש הגומלין בין באיירן מינכן לבנפיקה, באירופה פורסם כי קרלו אנצ'לוטי כבר החל בתכניות לבניית הסגל בעונה הבאה. על פי הדיווחים, המאמן האיטלקי, שיחליף בקיץ את פפ גווארדיולה, סימן כוכב שיוכל להחליף את פרנק ריברי ואריאן רובן. 
 
על פי הפרסומים, אנצ'לוטי ינסה לצרף את אלכסיס סאנצ'ס, כוכב ארסנל ונבחרת צ'ילה, כדי לחזק את האגפים. המאמן האיטלקי הוותיק חושש מחוסר היציבות של ריברי ורובן, בעיקר בפן הבריאותי, ולכן מחפש חיזוק ראוי לכנפיים. 
 
 
בגרמניה נטען כי באיירן מינכן תציע 40 מיליון יורו לארסנל תמורת סאנצ'ס, שעלה לתותחנים 30 מיליון יורו בהעברתו מברצלונה. בינתיים, עדיין לא ברור מי אמור למלא את משבצת החלוץ המרכזי בחוד הבווארי. 
 

אלכסיס סאנצ'ס, על הכוונת של אנצ'לוטי (gettyimages)
 
בעוד שהשמועות על עזיבתו של רוברט לנבדובסקי מעט נרגעו, נשיא נאפולי התייחס לדיווחים שגונסאלו היגוואין יעזוב. "לא קיבלתי הצעות עבור היגוואין, בעקרון הוא נשאר", הכריז אאורליו דה לאורנטיס. "בכל מקרה, יש לו בחוזה סעיף שחרור". 
 
"אם יגיעו הצעות על היגוואין, ניקח אותן בחשבון", הודה נשיא נאפולי, וסייג: "אבל הכל תלוי גם באיך מסיימים את העונה. לשחקנים שלנו יש רעב לשחק בליגת האלופות". החלוץ הארגנטיני, כזכור, הוזכר כשחקן שאנצ'לוטי היה רוצה לראות בבאיירן בעונה הבאה.
 

היגוואין, בינתיים לא זז מנאפולי (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ