תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בתיווך פאנקה: גיא מלמד עשוי לייצג את ליטא

מלמד |
הקשר תיווך, החלוץ שמחזיק בדרכון עשוי לזכות בזימון. גולדנברג הושעה

האם כישרון מקומי יחמוק לנבחרת ישראל מבין הידיים? לספורט1 נודע כי בנבחרת ליטא בדקו בתקופה האחרונה את זימונו לנבחרת חלוץ מכבי פתח תקווה, גיא מלמד. החלוץ הוא בן להורים ממוצא ליטאי ומחזיק בדרכון ליטאי אשר מאפשר לו לשחק בנבחרת המקומית.

 

מלמד, לא צבר הופעה רשמית במדי נבחרת ישראל אלא רק השתתף במחנה אימון של הנבחרת הצעירה באוסטריה לפני כשלוש שנים, מה שמאפשר לו לשחק בשורות הנבחרת הליטאית. את התיווך בין הצדדים עשה קשר מכבי פתח תקווה עד לאחרונה, מינדאוגס פאנקה, שחקן נבחרת ליטא.

 

 

נבחרת ליטא צפויה להתכנס בחודש מאי למספר משחקי ידידות והמאמן, איגור פנקרטייב, שוקל את זימונו של החלוץ בן ה-23.

 

מלמד,  כבש העונה שבעה שערים בכל המסגרות (מלך שערי הקבוצה בליגה עם חמישה שערים) ומסיים את חוזהו בסוף העונה. לספורט1 נודע, שכבר לפני כחודשיים קיבל השחקן הצעה לחוזה חדש ומשודרג במכבי פפתח תקווה אך טרם השיב עליו. עקב דרכונו האירופאי, דבר שקשה להשיג , יוכל מלמד לא להירשם כזר ובמקביל נבדקת האפשרות שמלמד ישחק בעונה הבאה באירופה.

 


פאנקה, המתווך (אסף קליגר)

 

בקבוצה מתכוננים לקראת המשחק הביתי בשבת מול הפועל כפר סבא, שעשוי להיות המשחק שיבטיח באופן סופי את ההישארות בליגה. המגן הימני חגי גולדנברג, הושעה מאימוני הקבוצה למשך שבוע. לטענת המאמן דני גולן, גולדנברג לא מילא אחר ההוראות הטקטיות של המאמן במהלך הניצחון ביום ראשון 0:2 על עירוני קריית שמונה. גולדנברג, מסיים את חוזהו בקיץ וכפי שפרסמנו בשבוע שעבר, לא צפוי להמשיך במועדון נכון לרגע זה. סוכנו, דודו דהאן מנסה למצוא עבורו קבוצה בחו"ל.

 


גולדנברג, צפוי לעזוב בקיץ (אסף קליגר)

 

מי שצפוי לחזור מצהובים הוא עומר דנינו. ראדה פריצה, שנפצע בניצחון על היריבה הצפונית, עבר בדיקה ששלה קרע בשריר הירך האחורי. השבדי, שכבש את שערו השלישי בליגה סובל ממתיחה ועדיין לא ברור מועד חזרתו למגרשים. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ