תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קר: כבר טעיתי בעבר, אך הפעם לא ישברו את השיא

קרי. \מקווה שבסיום נניף גם את תואר האליפות\ |
מאמן הווריורס על קביעת המאזן הטוב בהיסטוריה. קרי: "מקווה שנניף תואר"

גולדן סטייט הצליחה הלילה (חמישי) לעשות את מה שרבים חשבו שהוא בלתי אפשרי - לשבור את שי הניצחונות של שיקאגו ולסיים את העונה במאזן 9:73, בדיוק 20 שנה לאחר שנקבע. הווריורס סיימו עונה היסטורית, בה שברו גם את שיא הניצחונות בפתיחת העונה (24), עם ניצחון משכנע 104:125 על ממפיס.

 

"זאת הדרך המושלמת לסיים את העונה שנפתחה בצורה מדהימה", אמר המאמן סטיב קר, שהיה שותף לשיא הקודם כשחקן הבולס. "בדיוק אמרתי לשחקנים שלא חשבי שיש סיכוי שמישהו ישבור את השיא אי פעם, בדיוק כמו שי החבטות של ג'ו דימאג'יו (השיא המפורסם ביותר בספורט האמריקאי)".

 

 

"ברור שטעיתי, אבל אני אגיד עכשיו מה שאמרתי לפני 20 שנה: 'אין סיכוי שמישהו ישבור את השיא הזה'. שמישהו יסיים עם מאזן 8:74? אני לא רואה איך זה קורה, ואני מאד מקווה שהאוהדים שלנו לא מצפים לדבר כזה בעונה הבאה".

 

קרי. "מי יודע לאן אפשר לקחת את זה מכאן" (AFP)

 

מי שרשם עוד שיא אישי הוא כמובן סטף קרי, שהיה לראשון בהיסטוריה שחצה את רף 400 השלשות בעונה והעמיד את השיא על 402, לאחר שסיים עם 46 נקודות ו-10 שלשות. "מי יודע לאן אפשר לקחת את זה מכאן", אמר קרי בסיום. אגב, הרכז הפך לשלישי בהיסטוריה שסיים עונה עם 90% מהעונשין, 50% מהשדה ו-45% מהשלוש.

 

"ברבע מסוים במשחק, מתישהו ברבע הראשון, הכדורים התחילו להיכנס ונכנסתי לקצב. קיוויתי שזה יגיע, אבל לא באמת חיפשתי את זה, נתתי לזה להגיע אלי". 

 

 

"קשה להסביר במילים מה שקרה כאן. בשתי הדקות האחרונות פשוט הסתכלתי על המשחק וניסיתי להיזכר בדרך שעברנו מהשנה הראשונה שלי כאן. באותם רגעים עלו לי כל מיני תמונות מהקריירה. אני מקווה שבסיום נוכל להסתכל על העונה הזאת ולהעריך אותה, כמובן שאני מקווה שבסיום נניף גם את תואר האליפות".

 

"אני חושב שיש שוני גדול בינינו לבין שיקאגו. אין ספק שהמשחק השתנה. לנו יש זהות אחרת, אנחנו קולעים יותר ואוהבים למסור את הכדור יותר. אבל יש גם הרבה דברים דומים, בטח כשמדברים על התחרותיות שלנו והרצון לנצח. אנחנו אוהבים לדחוף את עצמנו לקצה, זה מה שאפשר את השיא הזה, ואני מקווה שנשיג עוד 16 ניצחונות עד לסיום העונה".

 

 

 

גם מייקל ג'ורדן לא חסך במחמאות: "משחק הכדורסל מתפתח תמיד ושיאים נקבעו כדי שישברו אותם. היה כיף לראות את הווריורס העונה, אני כבר מחכה לראות אותם בפלייאוף".

 

דריימונד גרין החליט לקחת איתו את כדור המשחק: "זה אומר שאני חלק מהקבוצה הגדולה בהיסטוריה. לא הרבה שחקנים יכולים להגיד את זה, רק 15, ואני אחד מהם".

 

קרי. "אנחנו שונים משיקאגו, המשחק אחר" (AFP)

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ