תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"טאלב טוואטחה ישחק באירופה בעונה הבאה"

"טאלב טוואטחה ישחק באירופה בעונה הבאה"
הסוכנת של מגן מכבי חיפה הבהירה מה הן תכניותיו. ליל עוקבת, קינן יצא להגנתו

סקאוטים של קבוצת ליל הצרפתית השוהים מתחילת השבוע בארץ יגיעו לסמי עופר כדי לצפות במגן טאלב טווטאחה בשני משחקיה של מכבי חיפה, ביום ראשון מול מכבי תל אביב בליגה ביום רביעי מול הפועל באר שבע בחצי גמר גביע המדינה.

 

"אני נמצאת בקשר עם ליל דרך הסוכן ניר קרין ולא צריכה שום מעורבות נוספת", אמרה ויקי וקנין, הסוכנת של המגן, בתגובה לפרסומים לפיהם גם אבי נמני מעורב בעניין,"הצרפתים התעניינו בטוואטחה לפני זמן לא רב ואנחנו נמצאים בשיחות עם קבוצות נוספות באירופה. טאלב ישחק בעונה הבאה באירופה".

 

 

לטוואטחה אין סעיף שחרור אבל במגעים שהיו בחלון ההעברות של ינואר נקב שחר בתג מחיר של מעל מיליון יורו. חשוב לציין שהמגן סובל ממערכת יחסים גרועה עם אוהדי הקבוצה, הבוקר (שישי) תקפו חלק האוהדים את טוואטחה ואת השחקנים האחרים, קיללו אותם וזרקו לעברם גזרים (כאומרים שהשחקנים שפנים). למגן צעקו האוהדים לעזוב את מכבי חיפה ומיד.

 

 

נציגי ליל כבר הציעו לטל בן חיים ולדור מיכה, שני שחקני האגף של מכבי תל אביב, להיכנס למשא ומתן עם קבוצתם אבל השניים הבהירו כי הם מעדיפים להישאר גם בעונה הבאה בקריית שלום.

 


טוואטחה, חושב אירופה? (אריק שמואל)

 

הקפטן יוסי בניון הוא אחד מחמשת שחקני הרוטציה שלא ייקחו חלק במשחק מול האלופה והמוליכה. ארבעת השחקנים האחרים הם: עטאא ג'אבר, אוראל דגני, לודוביק אוברניאק והשוער המורחק ולדימיר סטויקוביץ'.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ