בכר מתלבט אם לפתוח עם ברדה. בוזגלו בהרכב

בכר מתלבט אם לפתוח עם ברדה. בוזגלו בהרכב
חלוץ וקפטן הפועל ב"ש עשוי להישאר על הספסל, כדי שינוח לקראת הגביע

הפועל באר שבע השלימה היום את ההכנות לקראת המשחק החשוב מחר בנתניה (שבת, 20:00 בספורט1 וב-HD) נגד סכנין, כאשר בבירת הנגב יודעים: איבוד נקודות וגורל האליפות עלול להיחרץ. 


בצוות המקצועי בבאר שבע נמנעו מלתרגל הרכב, אך שני שינויים יערכו בוודאות כאשר מתן אוחיון יחליף את בן ביטון המוצהב ומאור מליקסון יכנס ל-11 על חשבונו של ובה בראון. 

 

 

גורם בקבוצה אמר לאחר האימון המסכם: "כרגע עוד הכל תלוי בנו, אבל הפסד נקודות שלנו וניצחון של מכבי וגם ניצחון בבלומפילד עלול שלא להספיק".

 

אליניב ברדה קיבל מעט מנוחה בימים האחרונים וישנה אפשרות שגם בשבת לא ישחק כדי שיהיה כשיר לחלוטין בשבוע הבא בחצי גמר הגביע. החלוץ יודע כי בקבוצה יש מעט אכזבה מכושר ההבקעה שלו וינסה להוכיח אחרת. בן שהר שנמצא בכושר מצויין לאחרונה ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב. 

 

שהר. מקומו בהרכב מובטח (דני מרון)


מעבר לכך, כל הכרטיסים שניתנו להפועל באר שבע לחצי גמר הגביע מול מכבי חיפה נחטפו, כך שכ-12 אלף צופים ילוו את הקבוצה של אלונה ברקת לחיפה. 


הרכב משוער: דודו גורש, מתן אוחיון, לואי טאהה, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, ג'ון אוגו, אובידיו חובאן, מאור מליקסון, מאור בוזגלו, בן שהר, אליניב ברדה (טוני וואקמה).

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ