תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברצלונה לברזיל: ניימאר לא ישחק בקופה ובריו

ניימאר |
הקטלונים העבירו מסר לדונגה, שצפוי לזמן את הכוכב רק למשחקים האולימפיים
אחרי חודשים של ויכוחים, פגישות וגישושים החליטו בברצלונה לשים גבול. מוליכת הליגה הספרדית שלחה הודעה להתאחדות הברזילאית בה הובהר שניימאר לא יורשה לשחק גם בקופה אמריקה וגם במשחקי ריו 2016. 
 
על פי הפרסום ב"אל מונדו דפורטיבו", בארסה שמה דגש דווקא על ההשתתפות במשחקים האולימפיים, למרות שאלה ייערכו בחודש אוגוסט הסמוך לפתיחת העונה הבאה. זו בדיוק העדיפות של מאמן הסלסאו דונגה. 
 
 
המאמן עצמו כבר הבהיר שהיה רוצה להשתמש בכוכב בשני המפעלים, אולם הוא מעדיף לזמן את ניימאר לטורניר האולימפי. הסיבה לכך ברורה: הזהב האולימפי הוא התואר היחיד בו נבחרת ברזילאית עדיין לא זכתה והמשחקים הביתיים הם ההזדמנות הטובה ביותר לכך, בוודאי אחרי המבוכה מול האוהדים במונדיאל 2014. 
 
נשיא ברצלונה ג'וספ מריה ברטומאו כבר הבהיר ביום חמישי האחרון: "שחקני על צריכים לנוח למען כל הצדדים המעורבים. אנחנו מעדיפים שניימאר ישחק במשחקים האולימפיים, אבל נשאיר זאת להחלטת ההתאחדות הברזילאית. אולם, זה יצטרך להיות טורניר אחד בלבד. אם ניאלץ לכפות מצב כזה, נכפה אותו". 
 
לוח משחקי טורניר הכדורגל של ריו 2016 נקבע בשבוע האחרון ובו הוחלט שברזיל תפתח את דרכה מול דרום אפריקה. יחד עם המארחת שובצו גם עיראק ודנמרק בבית הקל ביותר. המשחקים יחלו ב-4 באוגוסט והגמר ייערך ב-20 באוגוסט.
 

ניימאר עם מסי, איפה הארגנטיני ישחק בקיץ? (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ