תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בב"ש שמחו: "כשכולם בריאים, אפשר להצליח"

בב"ש שמחו: "כשכולם בריאים, אפשר להצליח"
האדומים שבו זמנית לפסגה. בוזגלו: "היינו עוצמתיים, וואקמה ומליקסון חיזוק"

הפועל באר שבע חזרה אמש (שבת) למקום הראשון אחרי 1:4 משכנע על בני סכנין. בקבוצה של ברק בכר שאבו המון עידוד מהמשחק. טוני וואקמה חזר לעניינים וסיפק צמד ומעל כולם מאור מליקסון שהוכיח כמה הוא לקבוצה של ברק בכר.

 

בסביבת הקבוצה אמרו: "בתקופה האחרונה היה לנו קשה לקחת נקודות אבל מליקסון וטוני הוכיחו אתמול למה. אנחנו בטוחים שכשכולם בריאים, אנחנו יכולים לעשות את זה".

 

 

כזכור, מליקסון בישל פעמיים ובעצם הביא את הפן היצירתי שהיה כלכך חסר לקבוצה בתקופה האחרונה וואקמה הבקיע צמד ואף הוסיף בישול יפה למאור בוזגלו.

 

מי שנראה פחות טוב היה וויליאם סוארס שככל הנראה יסיים את דרכו בתום העונה אל אף העובדה כי לשחקן יש חוזה לשנה נוספת.

 

מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר בסיום המשחק: "באנו מוכנים למשחק הזה. התכוננו לכל תרחיש. ידענו שאנחנו מתמודדים מול קבוצה מצוינת ומסוכנת, ולכן גם אם נקבל גול, לא קרה כלום וצריך לחזור".

 


חזרו לחייך (אסף קליגר)

 

על העובדה כי החזרה לשיטת הרביעייה הקדמית הוכיחה את עצמה אמר בכר: "ההרכב היה יותר התקפי, אני שמח שזה הוכיח את עצמו. ראיתי באימונים דברים חדשים ששחקנים יכולים להביא למשחק".

 

המאמן התייחס לעניין הרוטציה והספסול של אליניב ברדה: "חשוב שבשלב זה יהיה לנו סגל מלא ובכושר. לא הייתי סגור על ההרכב – כולם נראים טוב ומגיע להם לשחק. אליניב מושך עומס קל, הוא נותן מעצמו המון מנטלית ופיזית".

 

מי שענד אמש את סרט הקפטן בהיעדרו של אליניב ברדה היה לא אחר מאשר מאור בוזגלו. הקשר ניפק אמנם משחק סולידי אך הבקיע את השער השלישי בדקות הטובות של באר שבע ולמעשה הכריע את המשחק.

 


מליקסון במרכז החגיגות, חיזוק משמעותי (אסף קליגר)

 

"אני חושב שראו באר שבע עוצמתית, שלוחצת, שמסכנת את השער. ניסינו להיות מסוכנים. אמנם הם כבשו ראשונים, אבל ידענו מהר מאוד לחזור", סיכם בוזגלו.

 

על השינוי הקיצוני ביכולת הוסיף בוזגלו: "אני חושב שגם אלה שחזרו מפציעות, כמו מליקסון וטוני, היו חיזוק משמעותי. כולם יודעים מה התרומה שלהם לקבוצה. אני שמח מאוד שהם חזרו להיות אתנו בשלב הזה, בדיוק לפני הרגעים המכריעים. אין ספק שהניצחון הזה נתן לנו הרבה אמונה וביטחון בהמשך".

 

על העובדה לפיה חזרו הבאר שבעים למקום הראשון אמר: "גם מהמקום הראשון וגם במקום השני, הרגשנו והתנהגנו אותו דבר. באנו למשחק הזה מהמקום השני, עם הגב לקיר, עם המון ביקורות. באנו מאוד מחויבים. הצלחנו ליהנות מהמשחק ועבדנו מאוד קשה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ