תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרי בספק למשחק ה-2, קר: "לא ניקח סיכונים"

קרי. \רצה לחזור | צילום: AFP
כוכב גולדן סטייט, שסובב את הקרסול מול יוסטון: "יודע להתמודד עם כאב"

גולדן סטייט פתחה את משחקי הפלייאוף בסערה, הביסה 78:104 את יוסטון ועלתה ליתרון 0:1 בסדרה. מי שהיה כוכב הניצחון היה סטף קרי שסיים עם 24 נקודות - כולן במחצית הראשונה.

 

עם זאת, כוכב הווריורס ירד לקראת סיום המחצית לחדר ההלבשה לקבל טיפול לאחר פציעה בקרסול ולא חזר יותר לפרקט. "אנחנו לא מתכוונים לתת לו לשחק במשחק השני אם יש סיכון כי יחמיר את הפציעה", אמר המאמן סטיב קר. "הייתי אומר שהוא בספק למשחק, אך נראה איך הוא מתקדם ביומיים הקרובים ונמשיך משם".

 

 

קר גם סיפר כי הרכז ביקש ממנו לחזור במחצית השנייה: "לא אהבתי את הדרך שהוא הלך, אז החלטתי להשאיר אותו על הספסל. הוא רצה לחזור, אבל לא היינו משתפים אותו, לא משנה מה היתה התוצאה".

 

קרי ובברלי. "לא שחקן מלוכלך" (AFP)

 

עם זאת, דווקא קרי לא רואה סיבה שיחמיץ את המשחק: "בשלב זה אני לא רואה סיטואציה בה אני לא אתלבש. עם זאת, ברור שהקרסול שלי לא קשורה ונבדוק האם זה משהו שיכול להחמיר. אני יודע מה רמת הכאב שאני יכול להתמודד איתה על המגרש, אבל אני לא רוצה להחמיר את הפציעה. אני אשים לכך לב ביומיים הקרובים".

 

בעיה נוספת איתה נאלץ להתמודד קרי, היא השמירה הצמודה של פטריק בברלי, שאף קיבל עבירה טכנית לאחר שדחף את כוכב גולדן סטייט. "אני לא חושב שהוא שחקן מלוכלך", אמר בסיום, "הוא אגרסיבי. הוא משחק חזק ומנסה להיכנס לך מתחת לעור. זאת צורת המשחק שלו, אבל אני לא חושב שהוא מלוכלך".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ