תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פברגאס: "מוריניו עף כי סמך עלינו יותר מדי"

פברגאס: "מוריניו עף כי סמך עלינו יותר מדי"
קשר צ'לסי דיבר על פיטורי הפורטוגלי ובחר את הרכב העונה שלו באנגליה
קשר צ'לסי ססק פברגאס היה אורח של התכנית "SKY ספורט" לפני המשחק של טוטנהאם ודיבר לראשונה על מה שקרה בצ'לסי העונה ועל פיטוריו של ז'וזה מוריניו. הקשר הספרדי אמר: "מוריניו פוטר, כי הוא טעה בגלל שסמך עלינו השחקנים יותר מדי". 
 
"אמרו הרבה דברים בנושא, אבל לדעתי הוא חטף מהלומה כשסמך עלינו יותר מדי", הסביר פברגאס. "הוא למשל נתן לנו חופשה ארוכה מדי בקיץ וזה גרם לכך ששחקנים לא חזרו בכושר (דייגו קוסטה, למשל, חזר עם עודף משקל - י.ז.)". 
 
 
פברגאס פירגן לפורטוגלי: "אני עדיין חושב שהוא מנג'ר ענק ואני אוהב אותו ונמצא עדיין בקשר איתו. אני מחשיב אותו כחבר שלי. אולי כמה דברים שהוא אמר היו מצערים, אבל יש לי כבוד גדול אליו. הוא בטח בנו ואנחנו איכזבנו אותו. אנחנו מרגישים רע שהוא נאלץ ללכת בגללנו".
 

עדיין בקשר (Gettyimages)
 
ססק גם אמר שהוא מקווה שטוטנהאם לא תזכה באליפות, זאת מאחר שבין צ'לסי לספרס יש דם רע לא פחות מאשר היריבות בין התרנגולים לארסנל: "טוטנהאם דוחפת לאליפות, אבל זה מגיע יותר ללסטר". 
 
כדורגלן ברצלונה וארסנל לשעבר התבקש לבחור את ה-11 של העונה ולא הכליל בהם אף שחקן של קבוצתו הנוכחית. ה-11 של פברגאס הם: דויד דה חאה (מנצ'סטר יונייטד); הקטור ביירין (ארסנל), טובי אלדרוויירלד (טוטנהאם), רוברט הות' (לסטר), ראיין ברטרנד (סאות'המפטון); ריאד מחרז (לסטר), אנגולו קאנטה (לסטר), דלה עלי (טוטנהאם), דמיטרי פאייט (ווסטהאם); הארי קיין (טוטנהאם), ג'יימי וארדי (לסטר).
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ