תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: גדלתי כאוהד חיפה, אבל אני לא אעשה לה הנחות

לוי. \לאחר שנים רבות |
מאמן ב"ש לקראת החצי: "כאן תהיה הכרעה". רוני לוי: "לא יקבע את עתידי"

הפועל באר שבע  ומכבי חיפה משלימות את ההכנות לקראת חצי גמר גביע המדינה, שייערך מחר (רביעי) באצטדיון סמי עופר (20:30). הקבוצה של אלונה ברקת לא תעלה לבד לכרמל, כאשר לא פחות מ-13 אלף אוהדים באדום ילוו את חניכיו של ברק בכר למשחק, כאשר כמות דומה של אוהדים ירוקים ימלאו את היציעים. בתוך כך, ההתאחדות הודיעה כי הגמר ייערך באצטדיון טדי בתאריך 24 במאי.

                                                             

"כל משחק הוא קשה", אמר ברק בכר לפני המשחק, "שיחקנו לא מזמן מול מכבי חיפה ולא היה לנו קל. במשחק האחרון שלה ראינו קבוצה מאומנת מאד. כל משחק הוא לגופו ולא ניתן להסתמך על מה שקרה לפני שבועיים, כל מאמן יתכונן לכל התרחישים".

 

 

"גדלתי כאוהד מכבי חיפה והערצתי את המאמן שיושב לצידי, כך שמדובר באירוע מרגש מבחינתי, אבל עכשיו אני בהפועל ב"ש ואני לא מתכוון לוותר לאף אחד.  זאת חוויה גדולה להיות במשחק כזה, בניגוד לליגה כאן חייבת להיות הכרעה. הקהל יתחלק שווה בשווה בסמי עופר וכך שאין לנו טענות שהמשחק מתקיים בסמי עופר".

 

לוי. "לגביע יש חשיבות גדולה" (דני מרון)

 

קפטן באר שבע, אליניב ברדה: "זה כן משחק חשוב מבחינתו. זה כיף לקחת הפוגה ולבוא למפעל לא פחות כיפי מהליגה ולא נוותר לא פה ולא פה"

 

"לגביע יש חשיבות גדולה וכולם רוצים לזכות בתואר" אמר רוני לוי. "במכבי חיפה, לאחר עונה קשה ושנים רבות שלא זכינו בו, נרצה להניף את התואר. אך יש לנו משוכה קשה מאד בחצי הגמר ואנחנו לא מסתכלים מעבר לזה.

 

"אף פעם לא טוב וכיף שחסרים שחקנים, אבל יש לנו סגל עמוק ואופציות אחרות. נעשה את השיקולים מי הכי טוב ונעלה עם השחקנים המתאימים".

 
בניון. "כל שחקן רוצה לזכות בגביע המדינה" (דני מרון)
 

"התגוננו טוב מול מכבי תל אביב ויצאנו למתפרצות טובות ולפי מה שראיתי היו לנו הזדמנויות להכריע את המשחק. גם מול באר שבע חשוב לעשות את ההתאמות הנכונה ולדעת להתמודד כמו שעשינו נגד הצהובים. אני לא חושב שהמשחק בגביע יקבע את העתיד שלי לעונה הבאה ובכל מקרה אני לא מתעסק בזה".

 

קפטן מכבי חיפה יוסי בניון: "אני חושב שכל שחקן רוצה לזכות בגביע המדינה. אבל יש לנו עוד דרך ארוכה. אני מקווה שנבוא מוכנים וניתן משחק טוב. אנחנו צריכים להביא את המחויבות שלנו כמו שהבאנו במשחקים האחרונים בליגה מול באר שבע ומכבי תל אביב ויש לנו מספיק שחקנים כדי להביא את האיכויות ולהכריע. במשחק הקודם מול באר שבע אני אישית יכולתי להכריע את המשחק".

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ