תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סן אנטוניו ב-0:2 על ממפיס, גם אטלנטה הביסה

מילס ומריאנוביץ' משייטים בעוד טיול | צילום: AFP
68:94 לספרס על הגריזליס בעוד טיול. 72:89 להוקס על בוסטון ו-0:2 בסדרה

משחקי הפלייאוף ב-NBA נמשכו הלילה (בין שלישי לרביעי) כששתי הקבוצות שמחזיקות ביתרון ביתיות עלו ל-0:2 בסדרות שלהן. סן אנטוניו שוב לא התקשתה לדרוס את ממפיס ואילו אטלנטה עשתה זאת לבוסטון.

 

סן אנטוניו ספרס – ממפיס גריזליס 68:94 (0:2 בסדרה)
עוד תצוגה חד צדדית של הספרס על הדובים שסיפקו עוד תצוגת נפל מצידם. כהחבורה של פופוביץ' עצרה את האורחים על 11 נקודות בלבד ברבע הראשון היה ברור שהכיוון הוא די זהה למשחק הראשון. השאר חברים, היה בגדר טיול כשהספרס חילקו כוחות ואיפשרו לא מעט מנוחה לוותיקים וגם לכוכבים כמו קוואי לנארד.

 

 

פאטי מילס סיים עם 16 כקלע המוביל ואילו לנארד תרם 13 משלו בנתונים שמעידים על חלוקת הכוחות. מנגד היה זה טוני אלן שסיפק 12 וז'אק רנדולף שתרם 11 נקודות ו-12 ריבאונדים. ג'ורדן פרמאר תרם 8 נקודות לגריזליס.

 


לנארד בפעולה, מצא זמן לנוח (AFP)

 

אטלנטה הוקס – בוסטון סלטיקס 72:89 (0:2 בסדרה)
בדומה לגריזליס הסלטיקס נעצרו גם הם ברבע הראשון שסיים את הסיפור של המשחק השני מוקדם מהצפוי. שבע נקודות בלבד קלעו האורחים וההוקס ניצלו זאת עד תום. קייל קורבר ואל הורפורד עם 17 כל אחד הוליכו, ג'ף טיג עזר עם 13 ומייק בודנהולצר ב-0:2. מנגד די כרגיל אייזיאה תומאס הוליך את הסלטיקס, הפעם עם 16, אבל החבורה של סטיבנס תנסה לשוב לעניינים במשחק השלישי בבית.

 


הורפורד שוב מעל הסלטיקס (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ