תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"קבל החלטה מול הקב"ה, הברכה לא תבוא מטביב"

אצילי והרב של חברון ויקטור עטיה. אצילי מקשיב לרבנים | צילום: חב"ד אינפו
הרב של בית"ר, פייקובסקי, נשא דברים בטקס הרמת כוסית לחג וכוון לאצילי

"אני רוצה לברך את עומר אצילי היקר ולאחל לו פסח עם חירות אמיתית", כך אמר הרב של בית"ר ירושלים, הרב עמי פייקובסקי בטקס הרמת הכוסית לקראת חג הפסח בנוכחות צוות המועדון, שחקנים וספונסרים, "הברכה לא תבוא מאלי טביב או מהסוכנים אלא מהקדוש ברוך הוא. תעשה את ההחלטה בינך לבין הקדוש ברוך הוא, לא תמצא קבוצה עוד כמו בית"ר ירושלים".

 

הקשר עצמו חייך למשמע הדברים ובכלל נראה מפויס למרות ועדת המשמעת הפנימית שמרחפת מעל ראשו ועלולה להביא לסיום דרכו העונה ובמועדון בכלל. הרב פייקובסקי נחשב למקורב מאוד לשחקנים והוא אף עורך להם קבלות שבת ושיעורי תורה.

 

 

"ב-14 ביוני קיבלנו את הקבוצה, אני והצוות", פתח המאמן סלובודאן דראפיץ'. "לרגע לא חשבנו שנגיע לאיפה שאנחנו נמצאים – מקום שלישי, 14 נקודות הפרש מהרביעי".

 

דראפיץ' המשיך: "אני רוצה להודות לכל הצוות ולכל השחקנים, שאנחנו מאוד נהנים ביחד. יש לנו עוד חמישה משחקים לסיום הליגה, שאף אחד לא יגיד לנו שאנחנו לא מתאמצים. אנחנו צריכים להיות אלה שיקבעו אלופה. אני מקווה מאוד שנסיים את העונה כמו שצריך".

 

המאמן לא שכח את חוסר הוודאות שקיים סביב מספר שחקנים בקבוצה: "מקווה שבשנה הבאה רוב השחקנים ורוב הצוות ישארו, אם לא – אני אוהב את כולכם ומאחל חג שמח וכשר, גם למשפחות".

 

דן איינבינדר ציין: "נקבל את החג אחרי עונה נפלאה שאנחנו עושים. אני מקווה שנחגוג פה כולם עוד הרבה חגים ואירועים משמחים. גם הקבוצה מביאה הרבה שמחה ואהבה – לנו ולאוהדים הרבים".

 


"קשה לשמור על מתח בפער כזה" (דני מרון)

 

לאחר סיום הטקס התפנו סלובודאן דראפיץ וטל כחילה לשוחח על מצב הקבוצה. "אני באופן אישי עברתי הרבה בכדורגל, ואני יכול להגיד שזה קורה בקבוצות שמסיימות עונה מוקדם מדי", אמר המאמן. "יש איזושהי ירידת מתח כי כשאתה מרגיש שאתה צריך להילחם על מקום שלישי, זה נראה אחרת. זה לא קל לנו להמשיך לשמור על המתח".

 

המאמן הסרבי שהוכיח כי מקומו בצמרת המאמנים בישראל החליט לענות לכל המבקרים: "תמיד יהיו דיבורים. אם אתה מצליח, יהיו כאלה שיגידו שההצלחה היא לא שלך. אם אתה לא מצליח, אתה אשם. אני צריך להיות שלם עם מה שאני והצוות עשינו העונה; התאמצנו, עבדנו מאוד קשה בשביל להגיע לאיפה שהגענו. אני מאוד גאה במקום שהגענו אליו ובכדורגל שהצגנו לאורך העונה".

 

כחילה שבהחלט פרץ העונה כשקנה מקום ב-11 ציין: "זה חלום ילדות להיות שחקן מוביל בבית"ר ירושלים. אני שמח מאוד שאני מצליח להיות עמוד התווך של ההגנה יחד עם חסוס רואדה. זה כבוד להיות במועדון כזה גדול".

 

על חוסר הוודאות סביב שאר שחקני הסגל אמר הבלם:  אני חושב שאנחנו מרגישים שטביב כבר מתחיל לבנות את העתיד; הוא מתחיל לסגור עם שחקנים לאט לאט. אני מקווה שנשאר אותו סגל לעונה הבאה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ