תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלסטר מתאבלים: "טוני מת עם צעיף כחול עליו"

בלסטר מתאבלים: "טוני מת עם צעיף כחול עליו"
הלך לעולמו אוהד אוסטרלי שחלם לראות זכיה באליפות היסטורית של השועלים
אצל מוליכת הפרמייר-ליג לסטר הצטערו לגלות שאחד האוהדים המסורים ביותר הלך לעולמו בלי לראות אליפות היסטורית, שעדיין לא הובטחה. טוני סקפינגטון, אוהד אוסטרלי של השועלים, מת היום (רביעי) לאחר מאבק במחלת הסרטן. הוא כבר התאושש זמנית לפני שנה, בדיוק בזמן שהקבוצה עלתה ממעמקי המקום האחרון ונשארה בליגה. הפעם זמנו פשוט אזל.
 
האוהד בן ה-51 ריגש את אנגליה כאשר גילה שרופאיו הודיעו לו באותו זמן שימיו ספורים, אך הצליח להחזיק מעמד. סקפינגטון טען אז שההצלחה של השועלים חיזקה אותו והשאירה אותו בחיים והוא קיווה להספיק לראות אותם זוכים בתואר הנכסף.
 
האוסטרלי סיפר שמרגע שלסטר נכנסה לרצף הניצחונות בשנה שעברה הוא החל לנצח את מחלת הסרטן, אבל נשאר מציאותי. "אני חלש ולא יודע אם אוכל למשוך עד סיום העונה", הודיע לפני מספר שבועות. השחקנים הנרגשים ששמעו את סיפורו שלחו לו מתנות.
 
כבר לא יפקוד את יציעי קינג פאוור סטדיום (gettyimages).
 
אשתו דונה סיפרה שהוא הלך לעולמו תוך כדי שעשה את הדבר שאהב יותר מכל – לצפות במשחק של לסטר בטלוויזיה. אם סקפינגטון היה נשאר בחיים עוד כחודש, שלמרבה האירוניה הוא אורך הזמן שהרופאים צפו שישרוד בשנה שעברה, היה עשוי לראות את קבוצתו האהובה זוכה באליפות.
 
"אני יכולה להבטיח לכם שטוני מת מאושר, עם צעיף כחול עליו ומוקף במשפחתו האהובה", הוסיפה אשתו. "הוא אפילו העיר הערות על המשחק באמצעות סימני ידיים, כי לא היה לו כבר קול". בלסטר שוקליים לערוך דקת דומיה לזכרו במשחק הבית הקרוב, מחווה צנועה לאוהד המדהים שכמו גיבוריו סרב להיכנע.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ