תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון פרץ בבכי. גורם בחיפה: "אולי לוי ימשיך"

| צילום: ערן לוף
במועדון הבהירו: "אם אלישע לא היה נבחר, הוא היה המאמן בעונה הבאה"
מכבי חיפה עלתה לגמר גביע המדינה לראשונה מאז עונת 2011/12 עם חלום להניף לראשונה את התואר מאז 1998. יוסי בניון פרץ בבכי מרוב התרגשות בסיום ה-1:3 על הפועל באר שבע, שאמרה יפה שלום לחלום הדאבל ותמשיך להתרכז רק בליגת העל. 
 
"מגיע לקהל הענק הזה והמועדון הנפלא גמר גביע", סיכם מאמן מכבי חיפה רוני לוי. "אני רוצה להחמיא לשחקנים שעשו עבודה נפלאה. הם חטפו ביקורות וזו שנה קשה. הם מתמודדים. באר שבע קבוצה מאומנת ואיכותית וביום כזה צריך את כל הכוחות האישיים והקבוצתיים ואני שמח שעשינו את זה". 
 
 
"לא דמיינתי בחלומות שלי שככה זה יתפתח", הודה רוני לוי. "תמיד יש תסריט וזה תסריט יפה. זה משחק שחוויה להיות שותף לו: קהל גדול ושתי קבוצות נהדרות. כל קבוצה יש לה את הסגנון שלה ואנחנו לא מתייחסים לביקורות של קבוצות אחרות. רציתי לראות את חיפה ככה, קבוצה מנצחת. קבוצות צריכות רצף והמשכיות".
 
נשיא מכבי חיפה יעקב שחר ימשיך להיפגש עם המאמן רוני לוי כדי לתכנן את העונה הבאה. לפני שבועיים בלבד נראה היה כי המאמן לא ימשיך את דרכו בקבוצה, אבל עם העליה לגמר שיפר משמעותית את הסיכויים להיות בכפר גלים גם בעונה הבאה. 
 
גורם המקורב למכבי חיפה הבהיר לאתר ספורט1: "אם אלישע לוי לא היה מקבל את נבחרת ישראל, הוא היה במכבי חיפה. מועמדים נוספים שהיו בתכניות גיא לוזון וחיים סילבס יכולים להמתין עוד שנה-שנתיים. הכל תלוי בשחר שיכול להודיע על המשך דרכו של רוני לוי לפני משחק גמר הגביע או פשוט להמתין לסיום העונה, הכול יכול להיות".
 
בשיחות שרוני לוי מקיים עם יעקב שחר, הוא ביקש להמשיך גם בעונה הבאה עם הקפטן יוסי בניון. נראה כי אם בניון יסכים להוריד 25 אחוזים משכרו, העומד על 550 אלף דולר, הוא ימשיך גם בשנה הבאה. בחמישי יעבור גליינור פלט בדיקת אולטרסאונד כדי לאבחן את הפציעה במפשעה שהובילה להחלפתו במחצית הראשונה.
 

בניון. עלה עם חיפה, הרס לבאר שבע (ערן לוף)
 
"הדרך חזרה לבאר שבע לא תהיה קלה"
 
"לא נעים להפסיד, בטח לא במעמד כזה. לא יעזור שנבכה עכשיו", סיכם מאמן באר שבע ברק בכר. "הפסדנו נגד קבוצה טובה שצריך להחמיא לה. היינו רכים והקבוצה שרצתה יותר ניצחה. נזכרנו לשחק מאוחר מדי. אם היה לי הסבר לזה, היינו מנצחים". 
 
"אתה עושה את ההכנה הכי טובה ורוצה להתחיל אגרסיבי ובפועל זה לא קורה. לא ניכנס למרה שחורה ומצב חירום", המשיך בכר. "יש לנו חמישה משחקי ליגה ואנחנו במקום הראשון. הקהל שלנו מדהים, הוא תמך בנו גם בפיגור וגם בסוף שהמשחק היה גמור. זה מאכזב הכי בשביל הקהל הזה לנסיעה כזו ארוכה. הם באו עודדו ונצטרך לפצות אותם". 
 
"נגמר הגביע, מתכוננים לליגה, יש משחקים קשים כבר בשני מול רעננה ואז משחק העונה", הזכיר מאמן ב"ש. "אנחנו קבוצה מספיק חזקה מנטלית, להתאושש. אני לא יכול להגיד כשלון, זו אכזבה. הלך הגביע, מסתכלים על הליגה. נבוא לכל משחק בצורה הכי טובה ונעשה את השינוי".
 

פלט, כבש צמד בדרך לגמר (ערן לוף)
 
"אין יותר מדי מה להסביר. נורא רצינו בשביל הקהל, אבל כאן זה נגמר וכל המחמאות לחיפה. נתרכז בליגה", הוסיף מאור מליקסון. "אני לא חושב שהגענו זחוחים, אנחנו מכבדים את מכבי חיפה. בשביל לנצח צריך לדעת להפסיד. נמשיך הלאה כמו גברים. לא הגענו למשחק. חיפה כבשו פעמיים מהר. כל הכבוד לרוני לוי ולחיפה. מבחינתנו זה כשלון, רצינו לנצח מול 12,000 אוהדים. הדרך לב"ש לא תהיה קלה, מחר יום חדש ונעשה הכל כדי לעשות משהו שלא עשינו ארבעים שנה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ