תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש: סטף קרי לא ישוב לשחק עד סיום העונה

קר. \היה בריא כל העונה ופתאום קורים כל הדברים האלה\ | צילום: AFP
גרין: "הוא בכה כששמע שלא יחזור לשחק", קר: "חייבים להמשיך הלאה"

האם העונה המושלמת של הווריורס עומדת בפני סיום עצוב? כוכב הקבוצה, סטף קרי, סובב את הברך במהלך הרבע השני במשחק מספר ארבע בסדרה מול יוסטון ולא חזר יותר לפרקט. כעת החשש הגדול בגולדן סטייט הוא שהוא מתח את רצועות הברך (MCL), מה שיצריך תהליך החלמה של שישה עד שמונה שבועות.

 

מיד לאחר הפציעה קרי התקשה לשים משקל על הברך הפגועה ונראה צולע בדרכו לחדר ההלבשה. הוא ניסה לחזור למחצית השניה, וערך חימום עם הקבוצה, אך הצוות המקצועי הודיע לו כי לא יחזור לשחק והוא חזר לחדר ההלבשה. זה היה משחקו הראשון לאחר שחזר פציעה בקרסול שהשביתה אותו לשני משחקים.

 

 

עם זאת, באוקלנד עדיין מקווים שהמתיחה לא חמורה, מה שיאפשר לו לחזור לאימונים בעוד מספר ימים ולחזור בשלב במהלך הסיבוב השני. "הוא יעשה MRI במהלך היום, זה כל מה שאני יכול לדווח", אמר סטיב קר בסיום. "הוא החליק על נקודה רטובה וסובב את הברך, לא היה משהו שאנחנו יכולים לעשות בנדון. אני מרגיש נורא עבורו, אני מקווה שהוא לא ייעדר לזמן רב, הוא היה בריא כל העונה ופתאום קורים כל הדברים האלה. אבל חייבים להמשיך הלאה".

 

רגע הפציעה. "הוריד את הראש וידע שלא יחזור יותר" (צילום מסך)

 

"דיברנו עם הרופאים במחצית, ניסינו לראות איך הוא מתפקד על המגרש, אבל משהו לא היה בסדר. הוא עדיין רצה לשחק אל לא נתנו לו והוא מאוד מאוכזב. שאלתי אותו אם הוא יכול לשחק והוא אמר שכן. שאלתי אותו שוב וביקשתי שיהיה כנה אתנו, אז הוא הוריד את הראשון וידע שלא יחזור יותר".

 

"הוא בכה בחדר ההלבשה כששמע שלא יחזור לשחק, זה היה קורע לב", הוסיף דריימונד גרין. "זה כואב, אתה רוצה להיות שם בשביל החברים שלך. הוא ישב בשקט בתא שלו אז אמרתי לו: 'תרים את הראש, הכל יהיה בסדר. אתה יכול ללכת, אנחנו נדאג להכל". כשנשאל כמה הוא מודאג השיב הפורוורד: "מאוד. זה לא השטויות האלה עם הקרסול, מדובר פה על הברך".

                           

קרי סיים את המשחק עם שש נקודות בלבד, כאשר הוא קולע רק שתי זריקות מתוך תשע. הוא גם החטיא שש משבע הזריקות שלו לשלוש, רובן חופשיות יחסית. הוא גם איבד את הכדור חמש פעמים ב-19 הדקות שלו על המגרש.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ