תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: "מבינים שאליפות תעשה דבר ענק"

בכר: "מבינים שאליפות תעשה דבר ענק"
מליקסון: "לא אוהב את המושג 'משחק עונה', הכל חשוב". סילבס: "ברחו לנו"
הפועל באר שבע ניצחה 1:4 את הפועל רעננה ותגיע למשחק העונה מול מכבי תל אביב כמוליכת ליגת העל. "הקבוצה הכי טובה בארץ היא זו שתסיים ראשונה בסוף מאי", הזכיר המאמן ברק בכר. "ברור שהיה חשוב להגיע למשחק העונה מהמקום הראשון ובמיוחד בדרך ובכושר שאנחנו נמצאים בו. נצטרך להביא את זה גם למשחק הבא".
 
"ימים לא קלים. סתיו הוא חלק מאיתנו, היה סמל ואנחנו רואים אותו ביום יום. אנחנו שולחים תנחומים למשפחה ושיידעו רק בשורות טובות", התייחס בכר לטרגדיה במשפחתו של סתיו אלימלך, שאיבד את בתו, וחזר להתייחס לכדורגל: "נתנו היום הצהרת כוונות. אנחנו יודעים שאין דרך חזרה ואסור לנו ליפול בגישה כמו מול חיפה". 
 
 
"יכול להיות שהגזמתי בעצבים שלי על הקווים, אבל הבנתי את חשיבות המשחק ורציתי שהשחקנים יבינו את זה", הסביר המאמן את הגישה הקשוחה. "זה לוקסוס בשביל מאמן שיש לו סגל כזה וספסל כזה. כולם מבינים שאליפות תעשה דבר ענק, כולם תורמים ויתרמו. אני מחליט בצורה מקצועית מה נכון לכל משחק. יש להם יומיים חופש אחרי שבוע עמוס". 
 
"יש זמן לחשוב על איך לשחק וכרגע אנחנו רוצים ליהנות", אמר בכר לקראת המפגש עם מכבי ת"א. "זה מקום מדהים, החל מיושב הראש, השחקנים וחדר ההלבשה ובלי קשר לתוצאות. עברנו תקופות טובות יותר וטובות פחות, אבל זה תענוג גדול להיות פה".
 
"תמיד קשה מול רעננה, הבקענו שערים מוקדמים שעזרו לנו", סיכם מאור מליקסון. "אצלנו בבית קבוצות מפחדות להגיע. אנחנו רוצים להשיג את המטרה שלנו. אני לא אוהב את המושג 'משחק עונה', זה משחק חשוב ויש עוד משחקים חשובים. אין עוד הרבה משחקים, ננסה לנצח את כולם עד הסוף. התחרות על ההרכב אצלנו קשה מאוד, אבל זה חלק מקבוצה. יש הרבה שחקנים טובים, האימונים טובים ובקצב גבוה". 
 

בראש מורם (דני מרון)
 
"הפערים בין הקבוצות באו לידי ביטוי, במיוחד בתוצאה", הודה חיים סילבס. "לב"ש יש בחלק הקדמי שחקנים שלא צריכים הרבה בשביל להכריע משחק. המשחק ברח לנו מוקדם. אנחנו באים לשחק כדי לנצח ולפעמים זה הרפתקני מדי, בטח מול קבוצות כאלה. אנחנו משתדלים לבוא ולעשות הופעות טובות". 
 
"אני לא יודע אם לא הולך לנו, באנו לפלייאוף בידיעה שצריך להשתפר ולהעלות את הרמה", המשיך מאמן רעננה. "אין לי מטרה לבוא לעשות 0:0 מכוער. יש לנו את הפריבילגיה לנסות להשתפר מבחינה קבוצתית וזה עולה לפעמים בתוצאות . בדרך כלל אנחנו מצליחים לצמצם את הפערים והפעם זה לא קרה. לא סתם יש פער בין המובילות לשאר הליגה, על כל חצי טעות הן מענישות".
 

יחגגו גם בסיום העונה? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ