תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איינבינדר יידרש לקצץ בשכרו, עשוי לעזוב

איינבינדר |
קשר בית"ר רוצה להישאר ("האופציה הכי טובה"), גם שכטר ורואדה בדרך החוצה

בקיץ החולף בית"ר ירושלים החליפה לא מעט שחקנים ונדמה כי בבירה עומדים בפני עוד קיץ עם לא מעט שינויים במצבת השחקנים.

 

אחרי תביעת הבוררות של עומר אצילי שככל הנראה סללה את דרכו של הקשר מחוץ למועדון, ייתכן וגם הקשר דן איינבינדר בדרך החוצה ולא ימשיך במועדון.

 

 

הקשר שהגיע ממכבי תל אביב ביסס את מעמדו כאחד הקשרים הטובים בליגה העונה ולמרות זאת מחזיק באופציה יחסית נמוכה העומדת על כ-150 אלף דולר לעונה כאשר לספורט1 נודע כי כרגע לפחות טביב לא ירצה לממש את האופציה בשכר כזה אלא יבקש קיצוץ בשכרו.

 

"העניין שלי נשאר כמו שהיה לפני כן; הכדור בידיים של אלי טביב, האופציה לחוזה לעונה הבאה נמצאת אצלו. אני משתדל לא להתעסק בזה. מה שהוא יחליט זה מה שיקרה. אני לא לחוץ, אני בטוח שאהיה במקום טוב בסוף – מבחינתי בית"ר זה הכי טוב", סיפר איינבינדר.

 

חוץ מאיינבינדר גם איתי שכטר עשוי לא להסכים לקיצוץ והוא צפוי לחזור למכבי חיפה באופן אוטומטי. אחת הקבוצות שמעוניינת לקלוט אותו היא האקסית, הפועל תל אביב שיכולה לשלם לו שכר גבוה ממה שקיבל מאלי טביב.

 


שכטר, צפוי לחזור למכבי חיפה (ערן לוף)

 

גם הבלם חסוס רואדה לא מעוניין להמשיך ונראה שקיץ לא פשוט מחכה לאלי טביב שיצטרך להכניס את היד עמוק לכיס.

 

בנושא אחר, איינבינדר התייחס גם לאירועים בדוחה בשבוע האחרון ואמר: "אין ספק שמה שאנחנו, ועכשיו גם מכבי תל אביב, עוברים אצל סכנין זה לא נורמטיבי ולא משהו שאנחנו רוצים לראות בכדורגל בישראל. אני חושב שמי שצריך לתת את הדעת על הדברים האלה, יעשה זאת".

 


הפעם זה ייגמר בלי פרובוקציות? (ערן לוף)

 

הקשר דיבר גם על המשחק הקרוב נגד בני סכנין: "אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב ומתוק, וניצחון בסכנין בהחלט ייתן את זה. במשחק הקודם נגד סכנין חווינו קצת פרובוקציות מהכיוון שלהם, לכן אני קורא לאוהדים שלנו לבוא בהמוניהם, לעודד, ולהתעסק אך ורק בדחיפה שלנו. כדי שנוכל לחגוג בסיום, ללא פרובוקציות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ