תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לוי צפוי להמשיך בחיפה, אך גמר הגביע יכריע

רוני לוי |
לחץ על יעקב שחר להודיע כי המאמן נשאר, גם רן בן שמעון הוזכר כמועמד

במכבי חיפה כבר קיימת אצל נשיא המועדון, יעקב שחר החלטה כמעט רשמית על המשך דרכו של המאמן רוני לוי בעונה הבאה. שחר ממתין מעט עם ההודעה הרשמית שצפויה לצאת בכל יום כאשר כמובן שלקמפיין הגביע המוצלח ישנה השפעה על ההחלטה. רק אם יובס בגמר גביע המדינה נגד מכבי תל אביב עשויה להשתנות ההחלטה של הבעלים הירוק.

 

במקביל, לספורט1 נודע כי במידה ומכבי חיפה תרשום סיום עונה עגום במיוחד עם אובדן הכרטיס לאירופה ותבוסה בגמר הגביע, שמו של רן בן שמעון עלה כמועמד לתפקיד המאמן. שחר שהיה מאוכזב מבן שמעון כשלא קיבל לפני מספר שנים את הצעתו לשוב מקפריסין, אינו שומר טינה בנושא ורואה באקס מכבי פתח תקווה אופציה ראויה. יחד עם זאת, יש לחצים על שחר לסיים את הסאגה עם הודעה על עתיד רוני לוי עוד לפני החג או בתחילת השבוע הבא.

 

 

במישור המקצועי, מכבי חיפה תארח את הפועל רעננה (שבת, 17:45) עם הזיכרונות ל-3:0 בסיבוב הראשון של הפלייאוף העליון שלאחריהם שינה לוי את המערך.

 

רשימת הפצועים שכוללת את אייל משומר, הבלם מארק ואליינטה,  עטאא ג'אבר והחלוצים אלירן עטר וגליינור פלט שיעבור בהולנד טיפולים בניסיון להכשירו, ינוחו ככל הנראה עד לגמר הגביע ב-24 במאי.

 


בן שמעון, בעמדת המתנה (אסף קליגר)

 

עאיד חבשי ימשיך במרכז ההגנה כאשר בקישור רומאריו פירס וקובי מויאל עשויים לשתף פעולה. אופיר קריאף ואוראל דגני יאבקו על עמדת המגן הימני. בהיעדרם של החלוצים אלירן עטר וגליינור פלט עשוי שובל גוזלן לקבל מקום בהרכב. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ