איקארדי בחוץ, אך טבס זומן לסגל של ארגנטינה

איקארדי בחוץ, אך טבס זומן לסגל של ארגנטינה הפעם ארגנטינה תחגוג? | צילום: Gettyimages
ליונל מסי יוביל את החבורה של מרטינו לארה"ב. גם פאולו דיבאלה ואריק לאמלה בפנים
ארגנטינה הפסידה בגמר מונדיאל 2014, יצאה גם בידיים ריקות מצ'ילה 2015 והפעם שוב מתכוונת ללכת על כל הקופה. חרארדו "טאטה" מרטינו פירסם את הסגל המורחב (מאוד) שלו לקראת משחקי קופה אמריקה סנטנאריו, שייערכו ביוני בארצות הברית. 
 
הנעדר העיקרי מהרשימה של מרטינו הוא מאורו איקארדי, החלוץ השנוי במחלוקת של אינטר. השחקן הצעיר, שהוכתר כמלך שערי הסרייה A בעונת 2014/15, סופג ביקורת קשה בעקבות התנהלותו האישית ולא המקצועית. 
 
 
מי שכן נכנסו לסגל הם כמובן הכוכבים הגדולים ליונל מסי, גונסאלו היגוואין, אנחל די מריה, חבייר מסצ'ראנו, אסקיאל לאבסי וסרחיו אגוארו, כאשר גם פאולו דיבאלה (יובנטוס), אריק לאמלה (טוטנהאם) ואנחל קוראה (אתלטיקו) מקווים להיאבק על מקום בסגל הסופי. 
 
בין 35 השמות שיצאו לתקשורת, מתוך 40 שבסגל המורחב, אפשר לראות ששוער בוקה אגוסטין אוריון נותר בחוץ. הבלם אברטון רמירו פונס מורי קיבל מקום, כמו גם מרטין דמיצ'ליס הוותיק ושלושה קשרים של אתלטיקו מדריד - מתיאס קראנביטר, אאוגוסטו פרננדס ואנסו פרס. ארגנטינה שובצה לבית 4 בקופה אמריקה יחד עם צ'ילה, בוליביה ופנמה.  
 

מסי ודי מריה, באים אופטימיים (gettyimages)
 
הסגל המורחב 
שוערים: סרחיו רומרו, נאואל גוסמן, אגוסטין מרצ'סין, מריאנו אנדוחאר. 
 
הגנה: פאבלו סבאלטה, פקונדו רונקאליה, גבריאל מרקאדו, ג'ונתן מאידנה, ניקולאס אוטמנדי, אסקיאל גראיי, מתיאו מוסאצ'יו, רמירו פונס מורי, מרכוס רוחו, לאונל ואנג'יוני, חבייר פינולה, אמנואל מאס, מרטין דמיצ'ליס. 
 
קישור: חבייר מסצ'ראנו, מתיאס קראנביטר, אאוגוסטו פרננדס, אנסו פרס, לוקאס ביליה, חבייר פאסטורה, אבר באנגה, אנחל די מריה. 
 
התקפה: ליונל מסי, אסקיאל לאבסי, ניקולאס גאיטן, סרחיו אגוארו, גונסאלו היגוואין, פאולו דיבאלה, אנחל קוראה, קרלוס טבס, לאוטארו אקוסטה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ