זה לא סיפור נפילה, זה על הפנים בלי כפל"ד

זה לא סיפור נפילה, זה על הפנים בלי כפל"ד דורה. צריך להנראות לשחקנים שלו את ה-3 | צילום: דני מרון
אם עאבד לא יתעורר, ק"ש תתקשה לבנות הכל מחדש בלאומית

1. הרעש ששמעתם מאזור השרון, היה הדי ההתרסקות של קריית שמונה. זו לא עוד נפילה, גם לא צניחה חופשית, זה על הפנים בלי כפל"ד. אם מסע הייסורים ייגמר בירידה ללאומית, איזי שירצקי יזדקק לכל כוחות הקסם בכדי לשקם את המבנה וזה עסק לא פשוט בכלל.


נותרו לסגנית האלופה, אחת הקבוצות המצליחות בישראל בשנים האחרונות, שני משחקי עונה, ראש בראש, על ההישרדות. במחזור הקרוב בבית מול הפועל חיפה וסיום קטלני בחוץ מול עכו.


אז נכון שעכו היא החלשה בין הנאבקות, אבל העונה היא נתנה מפגני לחימה כנגד כל הסיכויים. לעכו באמת שאין מה להפסיד, היא מראש הייתה מסומנת. ובהפועל חיפה נתמקד בעוד רגע.


קריית שמונה חייבת להילחם על חייה, כי היא לא רק מחזיקה על גבה עיר צנועה מצפון הארץ, אלא גם מקרינה על כל האזור. להזכירכם, היא כבר לא רגילה לבוץ הסמיך של תחתית ולחימה בשטח בנוי, לכן אלה הרגעים בהם אחמד עאבד, שמסומן ככוכב, צריך לקחת מועדון על הכתפיים. נגמר החלום, אין עוד מחר. כמו בחורה נוצצת שהתרגלה לחיות בפנטהאוז ולנהוג על ג'יפ ועכשיו כל הנושים רודפים באטרף אחריה.עאבד. כמו בחורה נוצצת שהלך הג'יפ ובאו הנושים (דני מרון)


2. להפועל חיפה, אחרי ה-3:3 מול הפועל תל אביב בבלומפילד, לא מגיע לרדת. האדומים מהכרמל פיגרה בבלומפילד 2:0 ו-3:2 ועדיין חזרה עם נקודה. בדיוק מהקלטות ששלומי דורה צריך להראות השבוע בקרית שמונה.


אז חוץ ממלחמה יש בחיפה איכות, ומי אמר מקסים פלקושצ'נקו ולא קיבל? כוכב נולד צומח לנו ממש מתחת לחלון. פעם ראשונה אומרים פוקס, פעם שנייה מרימים גבה, פעם שלישית כבר מריחים יהלום ומאריכים חוזה.


זה לא רק הגול הנפלא שהבקיע, אלא גם הבישול הגאוני לארבייטמן. טפו-טפו, חמסה-חמסה, יש פה שחקן שיכול להחזיק שנים בראש הכותרות, בטח לא כוכב של ליגה שנייה.עזרא. מי המאמן שיוציא ממנו את השכונה? (ערן לוף) 


3. חן עזרא סחב אתמול את מכבי חיפה וניצח את רעננה. בעולם מושלם הבחור לא היה אמור להיות מחליף בקבוצת מרכז טבלה, אלא לגרד מעמד של שחקן מוביל בנבחרת. אבל מי שעד גיל 27 לא למד להרים את הראש מהדשא, ספק אם ילמד.


על הכישרון הגדול שיש לקשר כבר כתבו ספרים וערכו מצגות. אין הרבה שעולים עליו באחד על אחד וגם בטכניקת הבעיטה הוא יכול ללמד רבים וטובים, אבל כל זה לא יעזור אם במשחק הבא הוא שוב יקבור את הראש בשורשים ויעדיף להיכנס עם הפרונט בקיר.


שמעתי אתמול שהחלום של עזרא הוא לשחק בעונה הבאה באירופה. מעניין מי המאמן שייקח עליו את המשימה להוציא מהבחור את השכונה ואת ההרגלים המגונים. מי שיצליח יעשה טוב לא רק לשחקן, אלא אולי אפילו לכדורגל הישראלי. זו בהחלט הרכבת האחרונה והיא עומדת לצאת בכל רגע מהתחנה.


חיים סילבס היה יכול להיות בקלות מועמד רציני לתואר מאמן העונה, אבל עושה רושם שההפסד החמישי ברציפות של רעננה, טרף לו את הקלפים. חבל.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ