תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיבאלה: מסי ורונאלדו יכבשו פחות באיטליה

דיבאלה: מסי ורונאלדו יכבשו פחות באיטליה
חלוץ יובנטוס: "בסרייה A הקטנות לא משחקות בחוסר אחריות כמו בספרד"
פאולו דיבאלה הפך העונה לרכש הבולט ביותר של יובנטוס, שחגגה מוקדם יותר עם אוהדיה את הזכיה באליפות חמישית ברציפות. בעקבות זימונו לסגל נבחרת ארגנטינה לקופה אמריקה, התראיין החלוץ הצעיר ל"טוטוספורט" והבהיר בדיוק מה הוא חושב על יחסי הכוחות בין הליגות השונות. 
 
"מסי ורונאלדו לא היו כובשים באיטליה 80-90 שערים שערים בעונה", קבע דיבאלה. "אולי הם היו מבקיעים 30 שערים כמו היגוואין, אבל לא 80. בסרייה A שומרים הרבה יותר טוב ומדובר בכדורגל הרבה יותר טקטי". 
 
 
אז איך הוא מסביר את ההבדלים? "המועדונים הקטנים באיטליה לא משחקים בצורה פרועה וחסרת אחריות כמו שעושים בספרד", ניתח דיבאלה, שהגיע ליובנטוס מפאלרמו. "מצד שני, אתלטיקו מדריד משנה את המנטליות הזו".
 
 
רונאלדו, ינסה להוכיח אחרת? (AFP)
 
פאולו דיבאלה הוזכר לאחרונה כמועמד לחזק את ההתקפה של ברצלונה, כאשר גם ריאל מדריד כבר גיששה בעניינו. הוא מתרכז כרגע בניסיון ללכת בעקבותיהם של גיבורים בטורינו כמו אלסנדרו דל פיירו וג'יג'י בופון. "אני מדמיין לעצמי את זה, הסיפור שלהם מרתק אותי", הודה הארגנטיני. "לשחק 20 שנה עם אותה חולצה זה הופך אותך לאגדה". 
 
דיבאלה הצעיר זומן השבוע לסגל המורחב של ארגנטינה לקראת משחקי קופה אמריקה 2016, שייערכו בחודש ביוני בארצות הברית. "אני לא יודע אם אהפוך להיות כמו מסי, אבל המטרה שלי היא לזכות בכדור הזהב", סיפר חלוץ יובנטוס.
 

דיבאלה, הרכש הכי חם של אלופת איטליה (AFP)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ