תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יפגע ברק? יצחקי יכול להיות האקס פקטור

האקס פקטור של מכבי ת\א? יצחקי | צילום: ערן לוף
מליקה ("הכי המוכשר בדור") ולוי ("חוזר לעצמו") מפרגנים לחלוץ מכבי ת"א לפני ב"ש
בזמן שאת מירב תשומת הלב של הגנת הפועל באר שבע יתפוס קרוב לוודאי ערן זהבי, דווקא ברק יצחקי עשוי להיות האקס פקטור של מכבי תל אביב במשחק העונה. החלוץ הוותיק אולי נמצא מעבר לשיאו, אבל גם היום - בגיל 31 ואחרי לא מעט פציעות קשות - הוא לא צריך יותר מאלפית שניה על מנת לבצע פעולה מכריעה.
 
למרות היותו שחקן מוכשר מאוד, ללא ספק אחד המוכשרים בדור האחרון של הכדורגל הישראלי, לא פעם עלו ספקות לגבי שיתוף הפעולה בין יצחקי לערן זהבי. שני שחקני עבר - אחד מזוהה עם בית"ר והאחר עם מכבי - מנסים לספק תשובה לסוגייה, בעוד שאחד אשר שיחק עם השניים בעונה שעברה בטוח כי כלל אין ספק.
 
 
"לא חושב שיש דבר כזה", אומר שמוליק לוי, אקס בית"ר ירושלים, ומוסיף: "בקבוצה גדולה אין בעיה להכיל שני שחקנים גדולים ולא חושב שיש מצב כזה, זו טענה שנועדה לעשות פרובוקציה". "זהבי ויצחקי יכולים בהחלט לשחק ביחד", קובע מאיר מליקה, חלוץ מכבי ת"א לשעבר. ברק שחקן שיכול להציל את זהבי כי אין הרבה חלוצים שיודעים לבשל כמוהו. יצחקי הוא וירטואוז. הפציעות מנעו ממנו להראות את מה שהוא יודע, אבל נקווה שיהיה בריא ואז מכבי תיהנה ממנו עוד שנים רבות".
 

יצחקי וזהבי, יכולים באמת לשתף פעולה? (ערן לוף)
 
דן איינבינדר, אקס מכבי תל אביב וכיום קשר בית"ר ירושלים, חותם את הסוגיה: "זהבי ויצחקי חברים טובים מחוץ למגרש, באימונים ובמשחקים. הם אוהבים לשחק ביחד ומפרים אחד את השני. שניהם שחקנים גדולים ויש ביניהם שיתוף פעולה מצוין". הקשר בטוח כי ליצחקי עשויה להיות השפעה במשחק העונה: "הוא שחקן מצוין, אחד הטובים בארץ היום. יש לו תרומה עצומה למכבי, והוא אחד השחקנים הכי טובים שהצטרפו בעידן גולדהאר. כולם אוהבים את ברק, הוא מאוד מעורב חברתית, פשוט קונצנזוס".
 
"ברק לא בשיא שלו, אבל הוא כשרון ענק. לכל שחקן כדורגל יש עליות וירידות והחוכמה זה לעבור את התקופות הפחות טובות ולחזור לשיא. אני חושב שברק בכיוון הנכון, הוא לא חזר לעצמו במאה אחוז אבל אין לי ספק שזה יקרה", מסכם לוי. מליקה חותם: "ברק הוא בעייני החלוץ הכי מוכשר ששיחק פה בדור האחרון. הוא חלוץ של פעם, שחקן עם גב לשער, טכני מאוד, מאוד מתאים בסגנון משחק למכבי ת"א".
 

"החלוץ הכי מוכשר בדור האחרון" (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ