צ'אבי: קבוצה גדולה לא צריכה ללמוד מאתלטיקו

צ'אבי: קבוצה גדולה לא צריכה ללמוד מאתלטיקו צ'אבי | צילום: AFP
קפטן ברצלונה לשעבר מתח ביקורת. טראפאטוני הקניט: "הטיקי-טאקה מרדים אותי"
יעילות מול התקפיות. ההצלחות של אתלטיקו מדריד בשנים האחרונות הציפו מחדש את הוויכוח על סגנון המשחק, שהתחדד לקראת חצי גמר ליגת האלופות בין באיירן מינכן לחבורה הלוחמת של דייגו סימאונה. צ'אבי הרננדס, מגדולי הקשרים בהיסטוריה של המשחק ולשעבר אדריכל המסירות של ברצלונה, לא חשש להביע את דעתו. 
 
"אני לא נהנה לראות שחקנים מסתגרים, הגדולה של סימאונה היא שהוא מבטלים את האיכויות של היריבה", ניתח צ'אבי, שעבר לשחק בליגה הקטארית. "קבוצה גדולה כמו ברצלונה או ריאל מדריד לא צריכה לשחק כמו אתלטיקו. יכולת המנהיגות של סימאונה מרשימה, אבל זה סגנון אחר לגמרי של כדורגל". 
 
 
מנגד, המאמן האיטלקי ג'יובאני טראפאטוני טען: "סימאונה מספק הצגה עם האינטנסיביות שלו. אני מתמוגג מהכדורגל שלו, הטיקי-טאקה מרדים אותי. אני לא חושב שזה יפגע בסימאונה אם אגיד שהאופי שלו דומה לשלי. לקבוצות שלי הייתה את אותה הפילוסופיה. אני לא רוצה לנקוב בשמות, אבל יש קבוצות שמשתעשעות בכדור בלי לנסות לבעוט לשער". 
 
בחזרה לצ'אבי, קפטן ברצלונה לשעבר התייחס (שוב) להבדלים בין ליונל מסי לכריסטיאנו רונאלדו: "לכריסטיאנו רונאלדו יש יחסים טובים יותר עם השער, למסי יש יחסים טובים יותר עם המשחק כולו. ליאו מאוד תחרותי, הוא פשוט לא אוהב להפסיד. בשום דבר".
 

סימאונה וקוקה, מתרכזים בניצחונות (AFP)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ