תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: התוצאה טובה. הכל תלוי בנו, זה מה שחשוב

ניצחון בלי שערים | צילום: עדי אבישי
מאמן ב"ש מרוצה. גנט עקבה אחרי וואקמה. ברדה: "אני לא מה שחשוב"
הפועל באר שבע אמנם תקפה פחות, אבל עשתה את המוטל עליה והראתה שוב אופי של אלופה. 0:0 במשחק העונה מול מכבי תל אביב בבלומפילד, פער 3 הנקודות בפסגה נשמר והדרך לאליפות ראשונה מזה 40 שנה עדיין פתוחה. במקביל, נציגים של גנט עקבו אחרי טוני וואקמה, שפתח בהתקפה.
 
 
"באנו לנצח, אבל ככל שהתפתח המשחק התוצאה טובה וזה ברור לנו", ניתח בסיום מאמן הפועל באר שבע ברק בכר. "יש עוד שלושה משחקים מול קבוצות שיש להן עניינים, אבל הכל תלוי בנו וזה מה שחשוב. אנחנו באים לכל משחק הכי חדים שיש. היה משחק קשה, החבר'ה נתנו מאמץ אדיר". 
 
"מה שאני חושב לאותו רגע, זה מה שאני עושה", הבהיר בכר לאחר שנשאל על ספסולם של אליניב ברדה ומאור בוזגלו וסדר החילופים בו בחר. "ככה החלטתי לנכון, כל החילופים היו מקצועיים והכל בסדר. יש עוד 9 נקודות ונעשה מה שצריך". 
 

שחקני באר שבע, תלויים בעצמם (עדי אבישי)
 
 
"אני חושב שבשנתיים הקודמות לא הגענו לפה במצב בו הגענו השנה", הזכיר אליניב ברדה. "לא השכלנו לנצח פה, לפעמים צריך לשחק על תוצאה לפי איך שהמשחק מתפתח. יש עוד 270 דקות, ננסה לעשות הכל עד הסוף. מכבי שלחו הרבה מאוד כלים קדימה וזה גרם לנו ללכת אחורה. בסיטואציה מסוימת יכולנו לעקוץ". 
 
"בכל משחק אני משתדל לעשות הכי טוב שאני יכול", המשיך החלוץ הוותיק, שנכנס רק לקראת הסיום. "אני תמיד רוצה להיות על הדשא, לשחק 90 דקות ואף פעם לא לצאת. יש מאמן ואם הוא חושב שאני צריך להיכנס ל-7 דקות, אעשה הכל כדי לעזור לקבוצה. נשארו שלושה משחקים וכולנו רוצים אותו דבר. הקבוצה חשובה, אני לא מה שחשוב. יש לנו משחק מול בית"ר, אני בטוח שיהיה לנו קשה".
 

ראיקוביץ', שיחק ולא ספג (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ