הפועל ת"א רוצה את דמארי, זלצבורג תסכים?

הפועל ת"א רוצה את דמארי, זלצבורג תסכים? דמארי | צילום: עדי אבישי
האוסטרים דורשים 3 מיליון יורו, כבירי מחפש פשרה. שכטר יחבור לגוטמן?

בעלי הפועל תל אביב אמיר כבירי שזכה במכרז להקמת אצטדיון הכדורגל בבת ים בעלות של 800 מיליון שקלים יעשה זאת בעזרת חברות בנייה מסין ורוסיה שיהיו שותפות לפעילות קבוצת הכדורגל במקביל לתחילת העבודות במתחם בת ים. הכוונה כי יוזרמו תקציבים כספיים גדולים כדי שהפועל תל אביב תעמיד תקציב ראוי.


כפי שפורסם בספורט1 השם המוביל אצל המאמן אלי גוטמן הוא החלוץ עומר דמארי, שחקנה של רד בול זלצבורג האוסטרית שאינו נכלל בתוכניות הקבוצה לעונה הבאה והכוונה היא למכור אותו הקיץ.


גורמים בהפועל תל אביב כבר יצרו קשר עם השחקן שהעביר אותם להמשך המשא ומתן מול לראשי רד בול. מתברר שהקבוצה מזלצבורג אינה מתכוונת לשחרר את עומר דמארי בחינם והסכום המדובר הוא כשלושה מיליון יורו. בהפועל תל אביב לא ישלמו את הסכום הזה וההצעה שהועברה היא השאלת דמארי לעונה אחת עם אופציה של רכישה בסכום נמוך בהרבה. גם בנושא שכרו של דמארי אשר מרוויח כמיליון יורו לעונה הפועל תל אביב לא תוכל לעמוד בחוזה זה והניסיון הוא להגיע לסיכום בשכר מופחת.


לאלי גוטמן רשימת קניות שכבר הועברה לראשי הפועל תל אביב בהם נכלל גם איתי שכטר המושאל לבית"ר ירושלים ממכבי חיפה.שכטר, עוד שם בפנקס (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ