תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מה עם צ'אבי ואינייסטה? הבחירה של פברגאס

פבגגאס | צילום: Gettyimages
קשר צ'לסי פתח חזית עם האקסית: "המאמן הכי טוב שלי? ונגר ומוריניו"
ססק פברגאס אמנם גדל בברצלונה, ואף זכה לשחק שלוש עונות בקבוצה הבוגרת, אבל את מרבית שנותיו הטובות בקריירה העביר בליגה האנגלית. למרות זאת, הקשר בן ה-28 של נבחרת ספרד עדיין מזוהה במידה מסוימת עם המועדון הקטלוני, אבל הוא עצמו, כך מתברר, לא בדיוק זוכר לטובה את התקופה בבארסה.
 
פברגאס זכה לשתף פעולה עם לא מעט שחקנים גדולים בברצלונה, ביניהם צ'אבי ואנדרס אינייסטה. עם זאת, כשהתבקש לספר מיהו הקשר הטוב ביותר ששיחק לצידו, שחקן צ'לסי סיפק תשובה מפתיעה. "על צ'אבי ואינייסטה נהדר להסתכל, אבל זה לא יהיה אמיתי מבחינתי לבחור באחד מהם. אם אני צריך לבחור, אז זה יהיה מתייה פלאמיני או ג'ילברטו סילבה", טען ססק.
 
 
בתקופה במועדון הפאר הקטלוני התאמן פברגאס תחת פפ גווארדיולה, אחד המאמנים המוערכים בעולם. גם הוא, כך מתברר, לא ממש הרשים את הקשר. "המאמנים הכי טובים שהיו לי הם ארסן ונגר וז'וזה מוריניו", סיפר הספרדי בראיון לתקשורת הבריטית והוסיף: "ונגר נתן לי הזדמנות כבר בגיל 16, בעוד שמוריניו גרם לי להאמין בעצמי מחדש אחרי תקופה קשה".
 
קשרה של צ'לסי התייחס בקצרה לאליפות הסנסציונית של לסטר, כשהתבקש לבחור את שחקן העונה שלו בפרמייר-ליג. "מבחינתי, התואר מגיע לג'יימי וארדי או ריאד מחרז. אני אוהב שחקנים שיכולים לעשות את ההבדל במרכז השדה ולכן אני מעדיף את מחרז", ניתח פברגאס.
 

פברגאס לא התרשם. גווארדיולה (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ