תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כפ"ס: אלירן סיימון הפר הסכם, שיישא בתוצאות

סיימון. תובע 411 | צילום: ערן לוף
הירוקים השיבו לתביעתו של הקפטן לשעבר ומאשימים אותו בהטרדה מתמשכת
אלירן סיימון היה קפטן הפועל כפר סבא עד לפני תקופה קצרה, אבל במהרה מצא את עצמו מחוץ למועדון ועמוק בהליך תביעה כנגד המועדון, בה הוא דורש פיצויים בשווי 411,000 שקלים לפני תשלום בונוסים ומענקים.
 
סיימון טען כי נפצע במהלך המשחק נגד הפועל ת"א ולא הגיע לאימוני הקבוצה בשל אישור מחלה, אולם מנגד הירוקים טענו כי השחקן ניתק קשר והחליט שלא להופיע לאימונים על דעת עצמו, מה שהוביל להשעייתו ושחרורו מהמועדון.
 
 
לידי ספורט1 הגיע כתב ההגנה של הפועל כפר סבא לתביעתו של הקשר, בו המועדון מאשים את אלירן סיימון בהפרה בוטה של ההסכם בין הצדדים, הטרדה מתמשכת והוצאת לשון הרע כנגד הקבוצה, בעליה ומנהליה.
 
 
הפועל כפ"ס האשימה את אלירן סיימון בכך שתביעתו דלפה לתקשורת עוד טרם נקראה על ידי אנשי המועדון וטענה: "פנייתו הינה דוגמא מובהקת להטרדה, לתביעת שווא של 'קוזק נגזל' בכל הכבוד, של מי שכקפטן התנהג התנהגות שאין לה אח ורע בכדורגל הישראלי שנים רבות".
 
בנוסף, הפועל כפר סבא באמצעות משרד עורכי הדין "צבי יפה ושות'", טוענת כי במשחק בו סיימון טוען שנפצע, הוא "הוחלף במהלך המשחק, עזב את המגרש לחדר ההלבשה, שבר את הלוח המחיק של המאמן, לקח את כל חפציו, עזב את האצטדיון, הלך לביתו והתנתק מהקבוצה ימים רבים, כולל מקבוצת הוואטסאפ התפעולית. הניסיון לתרץ את התנהלותו בפציעה הינו חמור ומעיד על חוסר יושר".
 
כעת הפועל כפר סבא שוקלת להגיש תביעה נגד אליירן סיימון "בגין הנזקים שהוא גרם וגורם, בגין הפגיעה בשמה הטוב, בגין המסע התקשורתי שהוא עורך כנגדה בהכפשות שווא תוך אי הכרה בכך שהוא זה שהפר בבוטות את הסכם, פגע בה, בבעליה, במנהלה, במאמן ובחבריו לקבוצה", נכתב על ידי עורכי הדין של המועדון, שדחו על הסף את דרישותיו הכספיות של סיימון במכתב התביעה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ