תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפסד כפול: בית"ר צולעת והתואר בורח למכבי ת"א

הפסד כפול: בית"ר צולעת והתואר בורח למכבי ת"א
טביב חטף מסכנין וראה תוצאה רעה במשחק העונה, שעלולה לעלות ביוקר

חבר שלי נתן, קליבר בשינוע ולוגיסטיקה שלא מבין בכסף מימינו ומשמאלו, תפס אותי אחרי השלוש אפס של סכנין על בית"ר ירושלים, ואמר לי בעיניים נוצצות: איזה תענוג שבית"ר חטפו ככה, וטביב חטף ככה, ועוד מסכנין. נכון?

 

נתן ואני מתעבים באותה מידה את התופעה החברתית שאין לה קשר לכדורגל הקרויה בית"ר ירושלים. גם על הבעלים שלה אין לנו מחשבות טובות הרבה יותר. אמרתי לנתן, תהרוג אותי, לא מבין איך נהיית כזה גדול במקצוע שלך. אם יש משהו שהתנהלות של טביב מלמדת אותנו עד היום, זה שהוא מרוצה מההפסד של בית"ר: את המקום השלישי כבר הבטיח לעצמו. ההפסד חוסך לו מענקי נקודות וטביב כבר הראה לנו שהוא, איך נאמר את זה, נגד פזרנות. אז למה לו לנצח?

 

ואז באה מכבי ת"א ובאותו שבוע הורסת לו את השמחה. מכבי כנראה לא לוקחת אליפות, ואם תשאלו אותי, טביב שבור. טביב אמור לקבל ממכבי 200 אלף יורו על השלמת עסקת אזולאי ואלי דסה, רק אם מכבי תיקח אליפות. אין אליפות, אין 200 אלף יורו. אם תשאלו אותי פעם נוספת, על זה נסובה השיחה בין טביב לג'ורדי בפגישתם האחרונה.

 

טביב, שכבר הראה לנו שהוא, איך נאמר את זה, נגד פזרנות, בטח ביקש לחזק את ג'ורדי במאבקו הצודק נגד הפועל ב"ש. ג'ורדי לא הצליח ודפק לטביב מי יודע כמה שבועות של הפסדים מאושרים. קראתי שטביב נסע לקריביים לחופשה. כמו שאני מתרשם ממנו, הוא היה מעדיף לקבל ביס מכריש מאשר להפסיד 200 אלף יורו. אולי בכל זאת יש משהו חיובי באובדן האליפות של מכבי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ