תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נעים: "לא ייאמן. חוץ מרכבת, עבר עלינו הכל בעונה הזאת"

נעים. \ככל שהעונה התקדמה | צילום: ירון אלפי‎
מאמן אשקלון אחרי העליה: "על מנת לתקוע יתד צריך תקציב". האם יישאר?

זה עדיין לא סופי אבל מעשית, הפועל אשקלון הבטיחה עלייה חזרה לליגת העל אחרי היעדרת בת חמש שנים. אשקלון סיימה בתיקו 2:2 עם מכבי הרצליה, ועם שני מחזורים לסיום היא מובילה על הרצליה והפועל קטמון  בשש נקודות ועם הפרש שערים עדיף בהרבה.

 

הוכחה נוספת לכך שאשקלון תהיה בעונה הבאה בליגת העל, הגיעה מהקבוצה עצמה. השחקנים והמאמנים חגגו על כר הדשא, ולא העדיפו לחכות עד שזה יהיה רשמי. אחד החוגגים העיקריים הוא המאמן יובל נעים, שנראה ונשמע מסופק מאוד.

 

 

"מי היה מאמין לפני שנה וחצי, כשאני ואבי נמני הגענו לאשקלון, שנעלה לליגת העל", הסביר נעים, "המטרה הייתה לעשות זאת תוך חמש שנים. הגענו למועדון מרוסק, אבל בעזרת כולם עשינו את הבלתי ייאמן. אף אחד לא ספר אותנו והיו תקופות שאמרתי לעצמי שגם הישארות בליגה זה מאוד מכובד, אבל ככל שהעונה התקדמה ראינו שזה אפשרי".

 

נמני צופה באשקלון. "המנטור של כל המערכת" (עידן סלם)

 

"בשביל לספר מה עברנו השנה צריך כמה תכניות", הוסיף מאמן אשקלון. "חוץ מרכבת, עבר עלינו הכל העונה. התמודדנו עם פציעות, הרחקות ודברים הזויים, והצלחנו לעלות. אני מאוד שמח, קשה להאמין או לעכל את מה שעשינו. נירגע כמה ימים ונתחיל לשמוח".

 

נעים נשאל כיצד הקבוצה תצליח לתקוע יתד בליגה הבכירה, אך הביע ספק מסוים באשר לעתידו האישי: "תבדקו את זה, אף פעם לא ירדתי ליגה אחרי שעליתי ואני מאמין שכך יהיה באשקלון אם אשאר שם. אנחנו נדע איך להתארגן, אבל זה תלוי בהרבה דברים. את העבודה המקצועית עשינו וכעת זה תלוי בעיר עצמה. חושב שגרמנו להרבה אנשים לשמוח, ואם העיר תרצה קבוצה טובה בליגת העל, אז הכל תלוי בהם".

 

אם יישאר בעונה הבאה: "אני אומר שוב - אם הקבוצה רוצה להישאר ולתקוע יתד, היא צריכה תקציב טוב. יש בעיר הרבה אנשי עסקים שיכולים להיתרם למשימה הזו".

 

נעים גם דאג להחמיא לסיוע של אבי נמני: "הוא המנטור של כל המערכת הזו. אני אישית מאוד אימפולסיבי, אבל כשמגיעים אליו הכל נרגע. הוא יודע להקרין שקט, לומר את המילה הנכונה וההתייעצות הנכונה. יש לו קרדיט גדול ממני על כל מה שקרה פה"

 

נעים נשאל היכן הבין שעליית ליגה אפשרית ואמר: "הניצחון בחוץ על הפועל פ"ת, גם הניצחון בחוץ על אשדוד כיוון אותנו למקום הזה. לא כל כך האמנו שזה אפשרי, אבל אחרי ניצחונות כאלה דברים השתנו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ