תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"נקלוט את ההישג הזה רק כשנניף את הגביע"

"נקלוט את ההישג הזה רק כשנניף את הגביע"
19:15, ישיר בספורט2: משחק ההכתרה של לסטר. ובמה עוד זכה הבעלים של השועלים?
העיר לסטר בטירוף. חמישה ימים אחרי שהבטיחו אליפות היסטורית וסנסציונית, בעקבות ה-2:2 של טוטנהאם אצל צ'לסי, אנשי לסטר יזכו לחגוג את התואר עם האוהדים, כאשר בסיום המשחק הביתי מול אברטון (19:15, ישיר בספורט2 HD) יניף הקפטן ווס מורגן את גביע האליפות. "היום הוא יום ההכתרה שלנו", נכתב באחד העיתונים.
 
"עד שלא נניף את הגביע היום ונחזיק אותו בידיים, לא נקלוט שבאמת אנחנו אלופי אנגליה. זה פשוט לא ייאמן ולא נתפש", סיפר בהתרגשות כריסטיאן פוקס. אגב, שחקני לסטר סיפרו כי הם מתכוונים לקעקע על גופם את גביע האליפות. חגיגות האליפות ברחובות העיר עם האוטובוס הפתוח של השחקנים יתקיימו ב-16 במאי.
 
 
החגיגה של לסטר תהיה מושלמת, שכן כל השחקנים יוכלו לעמוד על הדשא ולהיות חלק מההיסטוריה, כולל דני דרינקווטר ורוברט הות' המושעים. השניים קיבלו אישור לכך ממנהלת הליגה. בנוסף, ג'יימי וארדי חוזר מהשעיה וייקח חלק במשחק. 
 
כאמור, מורגן יניף בסיום המשחק את גביע האליפות אותו יעניק לו סטיב וורת'י, אוהד הקבוצה, אשר סבתו בת ה-97 הייתה המנויה הכי ותיקה של המועדון עד שלפני שנה נאלצה להפסיק להגיע מסיבות בריאותיות והחמיצה את העונה הכי מטורפת של המועדון.
 
אלפי אוהדים נרגשים עמדו בתור על מנת לרכוש את חולצת ליגת האלופות החדשה - המפעל שבו תשחק לסטר בעונה הבאה. בינתיים, באנגליה פורסם עוד סיפור על הימור מטורף. אוהדת של לסטר, מנדי קלארק בת ה-58, הרוויחה 50 אלף ליש"ט אחרי שהבוס שלה הימר עבורה כבדיחה על השועלים ושילם 10 ליש"ט בלבד.
 
בתוך כך, המזל ממשיך לרדוף אחרי לסטר. הבעלים התאילנדי של המועדון זכה בקזינו בלא פחות מ-2.5 מיליון ליש"ט, רק שלושה ימים אחרי הזכיה באליפות, ובכסף הזה רכש לשחקנים את מכוניות המרצדס שלהם. שלא ייגמר לעולם.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ