תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מדריד: ג'וקוביץ' יפגוש את אנדי מארי בגמר

מדריד: ג'וקוביץ' יפגוש את אנדי מארי בגמר
נולה גבר 3:6, 6:7 על נישיקורי, הסקוטי ניצח 5:7, 4:6 את נדאל במפגש מוקדם
בטורניר המאסטרס במדריד אנדי מארי צלח את המשוכה המשמעותית ביותר שלו עד כהשניצח בשתי מערכות את רפאל נדאל בחצי גמר טורניר מדריד.
 
המדורג 5 בעולם חיפש זכיה חמישית בטורניר הביתי, וגם נקמה על ההפסד למארי בגמר הקודם, אבל הסקוטי (2 בעולם) עשה צעד גדול לעבר הנפה שלישית בבירת ספרד (זכה בתואר גם ב-2008). מאזן כל הזמנים בין השניים עומד כעת על 7:17 לזכות השור ממאיורקה.
 
 
 
למרות המאזן ההיסטורי החד צדדי לטובת נדאל, המפגש בינו לבין מארי נראה פתוח לחלוטין. זה ממש לא הלך בקלות מול הספרדי, שזכה 9 פעמים ברולאן גארוס, אבל בתוך שעתיים ו-11 דקות מפרכות הושלמה המשימה. הסקוטי גירד 5:7 במערכה הראשונה, התחדד מעט בדרך ל-4:6 בשניה ועבר להמתנה למנצח מחצי הגמר השני.
 

מארי, יניף שוב? (gettyimages)
 

בחצי הגמר היה כבר מהפתיחה פייבוריט ברור. ג'וקוביץ', המדורג 1 והטניסאי הטוב בעולם כיום, התמודד עם נישיקורי (6 בעולם). נולה זכה רק פעם אחת בעבר בטורניר מדריד, ב-2011, והוא מקווה לשחזר את ההישג לאחר שניצח 3:6, 6:7 (4) ועלה לגמר שני בקריירה.

 

ג'וקוביץ' פתח טוב וניצח את המערכה השנייה בקלילות. גם המערכה השניה נראתה כאילו היא לפרוטוקול בלבד, אך היפני הצליח להתאושש ושלח את המערכה לשובר שוויון. שם ידו של הסרבי היתה על העליונה והוא חוזר לגמר בטורניר מאסטרס, לאחר התקלה שהיתה לו בטורניר מונטה קרלו.

 


לא מתקשה מול נישיקורי בדרך כלל. ג'וקוביץ' (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ