תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון: אולי הגמר יהיה משחקי האחרון בחיפה

בניון: אולי הגמר יהיה משחקי האחרון בחיפה
הקשר: "אני עוד ילד, יכול לתרום על המגרש". רוני לוי: "לא הבטחנו דבר"

במכבי חיפה חגגו את הניצחון 0:1 על בני סכנין ופתחו פער של שלוש נקודות במאבק על המקום הרביעי. במידה ויישארו בו עד לסיום העונה הם ישחקו בשנה הבאה במוקדמות הליגה האירופית. במקביל, חמישה שחקנים של הירוקים ספגו כרטיסים צהובים ולא יופיעו במחזור האחרון מול מכבי ת"א. בסביבת המועדון הודו כי הדבר נעשה במטרה שיוכלו לשחק בגמר הגביע.

 

"שיחקנו נגד קבוצה מצוינת בבית שלה" אמר יוסי בניון. "נלחמנו וידענו לנצל הזדמנות. נשארו שני משחקים, חייבים להשלים את העבודה כדי להיות באירופה. כל העונה היינו עם תחושת החמצה. יש פה שחקנים מספיק טובים, היינו צריכים להיות במקום יותר טוב, אבל כנראה שזה מה שהיינו שווים".

 

 

"אני מתכוון לשחק עוד עונה ואיפה זה יהיה קשה לדעת. הכדורגל לוקח אותך לפעמים למקומות שאתה לא חושב שתהיה בהם וזה תלוי בכמה דברים. המשחק הבא נגד ב"ש הוא משחק מאוד חשוב ויכול להיות שהוא יהיה המשחק האחרון שלי בסמי עופר כשחקן מכבי חיפה".

 

"עברתי את אחת העונות הכי מאתגרות וקשות. אני שמח שבחודשים האחרונים אנחנו נראים יותר טוב". כשנשאל בן כמה אתה מרגיש, השיב בניון בחיוך: "מעריך שבן 56... אני מרגיש טוב. אני עדיין נהנה. אני עוד ילד. מרגיש שאני יכול לתרום גם על המגרש וגם מחוץ למגרש. בעונה הבאה? מה שיהיה, יהיה".

 

רוני לוי. "זה בסדר לשמוח על ניצחון מול בני סכנין" (ערן לוף)

 

"יש לנו הרבה חשק לקראת גמר הגביע, לנסות לזכות בצורה הכי טובה שאפשר. כל קבוצה בליגה יכולה לנצח את הקבוצה השניה. מכבי תל אביב הוכיחה עליונות בשנים האחרונות, אבל במפגש האחרון הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד מולם. זה 50-50 לדעתי".

 

"אלה לא היו חגיגות על המקום הרביעי, עוד לא הבטחנו כלום", הוסיף רוני לוי בסיום, "אלא על כך שניצחנו קבוצה מצוינת כמו סכנין בבית שלה. זה בסדר גמור לשמוח לאחר רצף של נקודות בסיום הליגה. בתחילת העונה היו לנו בעיות אובייקטיביות ולכן לא יכולנו לפתוח טוב".

 

"אני שמח בשביל שחר הירש וגם בשביל חן עזרא בשבוע שעבר מול רעננה. זה לא פשוט לשחקנים שלא משחקים כל העונה לבוא ולהשתלב, בטח שלא לתת גול, ואני שמח שהם עשו זאת".

 

אזולאי. "לא ישחק בעונה הבאה בסכנין" (ערן לוף)

 

יוסי אבוקסיס: "היה משחק פחות טוב שלנו, לאחר התקופה האחרונה, היה משחק של עצבים. לא הגיעו לנו לנצח, אבל גם לא הגיע לנו להפסיד. לא היינו צריכים מערך של שלושה בלמים כי חיפה משחקת עם חלוץ אחד. אני גאה בכל מקרה בשחקנים שלי. חיפה חוגגו פה אחרי המשחק, אני חושב שזה מוקדם מדי. הכל עדיין פתוח".

 

בתוך כך, מקורביו של השחקן המצטיין של סכנין, שלומי אזולאי טוענים כי קיבל פנייה רשמית ממכבי חיפה. "הוא לא ישחק בעונה הבאה בסכנין", אמרו המקורבים.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ