שוינפלד: "יש לי חוזה, רוצה להישאר בהפועל ת"א"

שוינפלד: "יש לי חוזה, רוצה להישאר בהפועל ת"א" שוינפלד | צילום: עדי אבישי
גוטמן: "בלי תכנית הבראה אין עתיד". מזרחי: "כשרון להפסיד במשחק כזה"
הפועל תל אביב חזרה פעמיים מפיגור ועם שלושער של ארון שוינפלד ניצחה 2:4 את בני יהודה. בסיום הקפיד מאמן האדומים אלי גוטמן להחמיא לכוכב המשחק שלו, אבל לא שכח את המשימות שעדיין ניצבות לפניו. 
 
"לא אהבתי שלא שיחקנו לעומק. זה מה שביקשתי מהם בחצי והם עשו את זה לא רע בכלל", סיפר אלי גוטמן. "שוינפלד בורג משמעותי בכך שהפועל ת"א נשארה בליגה. הוא הבקיע 8 שערים אם אני לא טועה, הוא מבשל. האיכות שלו זה באישיות שלו וברצון שלו ללמוד ולהקשיב. זה שחקן שמגיע לצוות הווידאו יום לפני משחק ומבקש לראות וידאו של הגנת היריב, הוא רוצה ללמוד אותם".
 
 
על משחק ההגנה אמר המאמן: "אני חייב לומר שבכל הפלייאוף התחתון עד לשני המשחקים האחרונים לא הגיעו למצבים נגדנו. בשני המשחקים האחרונים יש ריפיון כי ברגע שאתה מוביל 0:2 מול הפועל חיפה, אז אתה מרפה מעט. זה לא צריך לקרות וזה ברור. כשאתה בא מול בני יהודה אתה בא לשחק קדימה. בסך הכל אני מאוד מרוצה ממשחק הגנה שלנו".
 
כשנשאל על העונה הבאה השיב גוטמן: "הפועל ת"א שמה לעצמה מטרה בראש ובראשונה לצאת לתכנית הבראה כלכלית, אחרת אין עתיד למועדון הזה. אנחנו נביא שחקנים שיסחבו אותנו קדימה, שיהיו מוכנים להגיע בתנאים שלנו. זה מה שיש לנו וכך נבוא עם הצעות לשחקנים. מי שירצה לבוא ייהנה ומי שלא נברך אותו לדרכו".
 

בדרבי הזה הוא כיכב (עדי אבישי)
 
"תמיד כיף לנצח. היה המון לחץ כשהגעתי, אני מרגיש שהפעם שיחקנו לראשונה בצורה חופשית", סיכם שוינפלד, שהתייחס גם לעונה הבאה: "יש לי חוזה בהפועל תל אביב. לא שמעתי דבר אחר. אני רוצה להישאר במועדון ואני מניח שיהיה בסדר".
 
"צריך להיות באמת מוכשרים כדי להפסיד משחק כזה", הודה בציניות מאמן בני יהודה יוסי מזרחי. "כנראה שיש לנו את הכשרון להפסיד משחקים כאלה, יש לנו את זה. הגענו למספיק מצבים, היה אסור לנו להפסיד. עשינו שגיאות קשות בהגנה, השוער היה ביום לא טוב. אבל בסך הכל הקבוצה שיחקה לא רע".
 
"איינוגבה היה השחקן הכי טוב שלנו מאז שאני הגעתי. בכדורגל יש היררכיה בין השוער הראשון לשני, דלה היה יוצא מן הכלל כל העונה והוא תפס יום לא טוב, זה קורה", התייחס המאמן לשוער הניגרי, והוסיף לגבי עתידו: "זה לא תלוי בי".
 

שלושער לרשת בני יהודה (עדי אבישי)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ