עונשו של עומר אצילי יינתן בקרוב, דראפיץ' מסר תצהיר

עונשו של עומר אצילי יינתן בקרוב, דראפיץ' מסר תצהיר
קשר בית"ר ירושלים עמד בפני ועדת משמעת, שכטר יישאר: "יום מאושר"

עומר אצילי עמד בפני ועדת המשמעת השנייה שלו בתוך חודשיים, הפעם בגין סירוב לכאורה לשחק נגד מכבי תל אביב לפני כחודש (3:2), ויצפה בימים הקרובים למתן גזר הדין בעניינו.


הקשר הגיע מלווה בעורך דינו רועי רוזן ומסר את גרסתו לאירועים, כפי שפורסמה כבר בעבר, לפיה לא עלה לשחק כדי שלא לפגוע ביחסים שבין המאמן סלובודאן דראפיץ' לבעלים אלי טביב. מיד אחר כך נכנס דראפיץ' לוועדה בה נכח גם מנהל הקבוצה, אושרי דודאי, כדי למסור את גרסתו. המאמן לא דיבר אלא מסר תצהיר בעניין. בראש ועדת המשמעת עמד פרקליט המועדון, עו"ד רוני מוזסון.


בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק מחר (שני, 20:55) נגד המוליכה הפועל באר שבע. הקבוצה תקיים אימון מסכם אך ברקע חוסר הוודאות לקראת העונה הבאה משפיע על השחקנים.


עוד קודם לכן, הודיע אלי טביב כי איתי שכטר יישאר בבירה. החלוץ שהגיע ממכבי חיפה בינואר היה צריך לקבל עד ה-10 במאי תשובה מטביב לגבי מימוש האופציה לשנתיים הבאות ולמעשה היום פנה המועדון למכבי חיפה והעביר מכתב לפיו האופציה תמומש. השחקן חתום כעת על חוזה לשנתיים במועדון בשכר של 220 אלף דולר לעונה, כאשר בעונה הראשונה תשתתף מכבי חיפה במימון שכרו ואילו בעונה השלישית בית"ר תישא בעלות כולה.


החלוץ פירסם בעמוד האיסטגרם שלו פוסט: "יום מאושר עבורי, לאחר תקופה בה שיחקתי כמושאל בבית״ר ירושלים והתחברתי למקום, אני מאושר על ההזדמנות להמשיך עוד תקופה במועדון הנהדר והנפלא הזה. תודה רבה למועדון ולבעלים אלי טביב על האמון והרצון (ההדדי) להמשיך יחד".


בנוסף לשכטר בבית"ר מנסים לצרף את חן עזרא כאשר גורם בקבוצה אמר: "עכשיו שאנחנו יודעים שאיתי ממשיך, צירוף של חן עזרא יכול להפוך את ההתקפה שלנו לקטלנית".שכטר ישכנע גם את עזרא להצטרף? (ערן לוף)


ועדת המשמעת של עומר אצילי נערכת כעת כשההערכות מדברות על השעיית הקשר עד תום העונה, כלומר לשלושת המשחקים שנותרו כשלאחריה הוא עשוי לעזוב את המועדון בהתאם לבוררות שתחל בעוד שבוע וחצי.


במקביל, באימונים האחרונים ניתן היה לזכות בבירור כי שחקני ההרכב השני אינם משקיעים הכל, דבר שגרם למאמן הקבוצה, סלובודאן דראפיץ' לערוך אסיפה קשה לשחקנים: "לא אתן לכם להרוס את מה שעשינו עד עכשיו", גער דראפיץ בחניכיו והוסיף: "יש פה שחקנים שצריכים להציל לעצמם את הקריירה אז תכבדו את החברים שלכם".אצילי, עומד לדין (דני מרון)


במועדון יש חשש כבד לקראת המשחק בטוטו טרנר שכן כרגע יש אווירה עכורה בקבוצה והפסד נוסף עלול להשכיח את הישגי הקבוצה עד כה.


בהתאם לכך, בצוות המקצועי מתכננים לעלות עם שלושה בלמים על מנת להקשות על הקבוצה של ברק בכר כאשר רוקביציה ושכטר יצטרכו לנסות להכניע את דודו גורש.דראפיץ', שטף את שחקניו (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • שקנדיה
  1
  קאליו
  2
  Live
 • FC Saburtalo
  1
  שריף
  3
  Live
 • ולטה
  1
  דודלאנז'
  1
  Live
 • טורסהאבן
  2
  הלסינקי
  2
  Live
 • הכוכב האדום
  2
  מריג'נפולה
  1
  Live
 • KF Feronikeli
  0
  דה ניו סיינטס
  1
  Live
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  5
  Live
 • 0
  טאקאיי
  0
  Live
 • מלאדוסט
  0
  PFK CSKA Sofia
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ