תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חוזהו של שוינפלד ישודרג, רייכרט יילקח כפרוייקט

שוינפלד | צילום: עדי אבישי
חלוץ הפועל ת"א ("כיף לאמן אותו") יישאר. גוטמן ינסה לשדרג את הקשר

הפועל תל אביב צפויה להיפרד מבלומפילד שהיה ביתה מאז 1949 במשחק הנעילה של העונה נגד מכבי פתח תקווה. האצטדיון ישופץ, והאדומים כאמור זכו במכרז להקמת אצטדיון בבת ים בתום שלוש שנים. אחרי ה-2:4 על בני יהודה, האדומים כמובן עוסקים בעתיד.

 

כבר בימים הקרובים צפויה הקבוצה להיפרד מלא מעט שמות שלא ימשיכו במועדון. לוקאס וינטרה, גל שיש, גיא אסולין, קאווה, קלאודיו בומבה, לוטם ז'ינו ואלון תורג'מן צפויים לעזוב את המועדון.

 

 

החלוץ האמריקאי ארון שוינפלד שכבש שלושער, יחתום על חוזה חדש ומשודרג לשלוש שנים נוספות מעבר לחוזה עליו הוא חתום לעונה הבאה. אלי גוטמן המריא לפנות בוקר לפולין כדי לבחור מחנה אימונים לקבוצה בחודש יולי.

 

שחקנים בקבוצה לא אוהבים את הפיכתו של גוטמן לדובר הראשי של אמיר כבירי בנושא ההתנהלות הכלכלית הצפויה. "כשיש הפסדים ותוצאות טובות אלי גוטמן שותק ומבטיח שלא לדבר. מספר ניצחונות בפלייאוף התחתון מחזירים אותו לדבר. נראה אותו נותן דוגמה אישית ומקצץ בחוזהו המכובד", התייחסו שחקנים לנושא.

 


גוטמן, שייתן דוגמא אישית (עדי אבישי)

 


יהפוך לפרויקט, בן רייכרט (ירון אלפי)(

 

בן רייכרט שנרכש במיליון יורו ממכבי תל אביב ולא הצליח להפוך לשחקן הדומיננטי בקבוצה עשוי להפוך לפרויקט אישי של גוטמן שינסה להפוך אותו לשחקן מוביל בעונה הבאה.

 

"זה ניצחון נחמד שנותן הרגשה טובה. ממשיכים הלאה לכיוון המשחק האחרון", סיכם גוטמן את המשחק.

 

על השחקנים שקיבלו את הצ׳אנס ולא הוכיחו עצמם: "למעלה מ-30 שנה אני במקצוע הזה ובחיים לא דיברתי על שחקנים, זה לא מכובד. נתתי את ההזדמנות למי שהגיע ואמשיך לתת למי שיגיע לו. תפקידו של המאמן זה לכוון ולתת את האפשרות לשחק".

 


שוינפלד חוגג, חתום על ההישארות (עדי אבישי)

 

על שוינפלד וחשיבותו למועדון אמר: "לא אני צריך לומר עליו. הקהל של הפועל אומר. בפעם הקודמת שלי פה היו אלה טלקיסקי וטופוזאקוב, עכשיו הם אומרים שזה ניקוליץ' ושוינפלד. בואו לא נמעיט משחקנים כמו קנדה וארבייטמן אז, כי גם עכשיו עזרו לנו שחקנים כמו חמזה ובטח אביחי ידין ואולי אני שוכח מישהו. הוא בא, הוא נתן, הוא רעב והוא רוצה כל הזמן ללמוד. הוא מקצוען וחמד של בחור. כיף לאמן שחקנים כאלה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ