תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זמן לשיר: צדק הפך לבאנקר בב"ש ולבלם הטוב בארץ

שיר צדק | דני מרון
מימר ("פוטנציאל לנבחרת") וחיימוב ("הבלם מספר 1") מלאי מחמאות

שיר צדק מיצב את עצמו העונה כבלם מספר 1 בארץ. השחקן שנדד עם ברק בכר מקרית שמונה לבאר שבע הוא אחד העוגנים החשובים בדרך לאליפות הממשמשת לבוא בקבוצה מבירת הנגב.

 

צדק כבר חווה הצלחה במדי המועדון הצפוני כשהיה שותף בכיר בעונת האליפות ההיסטורית וגם זכה בגביע, אלא שסיים חוזהו ובחר להתקדם.

 

 

כבר מתחילת דרכו בנגב נדמה היה כי הלחץ מסביב, העובדה שיש קהל בניגוד למה שהורגל אליו, אלה דווקא דברים שצדק מסתדר איתם.

 

שרון מימר שהיה עוזרו של ברק בכר בבאר שבע בתחילת העונה החמיא: "הוא מקצוען אמיתי, ווינר בנשמה, שחקן שסוחף אחריו את השחקנים סביבו. הוא בהחלט בלם מצוין, והאישיות שלו, האינטלגנציה והמקצוענות שלו לוקחים אותו למקומות טובים".

 


"האינטיליגנציה והמקצוענות לוקחים אותו למקומות טובים" (ערן לוף)

 

כל שחלפה העונה יחד עם הרצף המרשים של הקבוצה מבירת הנגב הפך צדק לבאנקר. לצידו החליף בכר את לואיי טאהה ו-וויליאם סוארס האחד עם השני לא מעט, אך צדק אותו הכיר מקרוב, נחשב לבלם הבכיר של המועדון.

 

"הוא איש ישר, בנאדם מקצוען, איש משפחה, ילד טוב, אוהב לעזור, משתבח מרגע לרגע. הוא חד משמעית הבלם מספר אחת בארץ. זה בגלל הקור רוח שלו, הניסיון שלו, הוא מאוד טכני, לא מוותר לרגע", העיד חברו לשעבר בקריית שמונה, גיא חיימוב.

 

גם אלעד גבאי ששיחק איתו בעונת האליפות ההיא בטוח: "קודם כל מבחינה מקצועית הוא בלם אדיר. מאוד חכם ושקט במשחק שלו, בחור כריזמטי ומנהיג אמיתי גם על המגרש וגם בחדר ההלבשה. הוא דמות חיובית מאוד שמקובלת על כולם, והכי חשוב אצלו שהוא  כל הזמן לומד ומשתדרג במשחק שלו".

 


"כל הזמן לומד ומשתדרג" (ירון אלפי)

 

נבחרת ואירופה: היעד הבא כבר כאן
חוכמת המשחק, האינטליגנציה וגם העובדה שנחשב מנהיג, מובילות את צדק קדימה והקלו מאוד על השתלבותו בבירת הנגב, אז האם עכשיו הזמן לצאת לאירופה?

 

"הוא שואף להיות בטופ של הכדורגל, להצליח, לקחת תארים, אבל השאיפה מספר אחת שלו זה להיות באנקר בהגנה של הנבחרת, ואני רואה את זה קורה תחת המאמן החדש אלישע לוי שבא מהפריפריה. הוא גם חולם לצאת לחו"ל באיזשהו שלב, לא ברור מתי, אבל זה בתוכניות שלו", ציין חיימוב.

 

מימר הוסיף: "הפוטנציאל שלו גבוה ביותר, הוא יכול להגיע לכל מקום שיבחר. לדעתי הוא רק ילך וישתפר כי זה בחור שאוהב לעבוד קשה ורואים את זה במגרש. ברור שאחרי שנה כזו הוא פוטנציאל גדול לנבחרת ומגרה מועדונים מחו"ל אבל זה שיקול שלו מה לעשות עם החיים שלו".

 


רוצה להיות באנקר גם בנבחרת (ערן לוף)

 

"אני חושב שעצם זה שהוא אחראי על ההגנה שספגה הכי מעט בליגה זה מדבר בעד עצמו, וכרגע הוא הבלם בעל הכושר הטוב ביותר שזה אומר שהוא צריך להיות באנקר בנבחרת. כמה משחקים טובים בקמפיין ואולי גם בליגת האלופות ואני בטוח שהוא יקבל הצעות מחו"ל. הרגשה שלי? הוא ייצא ויצליח", סיכם גבאי.

 


יצא לאירופה ויצליח? (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ