תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יעקב שחר הודיע לרוני לוי: אתה נשאר במכבי חיפה

שחר ולוי. ידונו בקרוב ברכש |
נשיא הירוקים מימש את האופציה על המאמן, שמעוניין בהשארת יוסי בניון

יעקב שחר, נשיא מכבי חיפה, הודיע למאמן רוני לוי כי הוא מעוניין להמשיך עמו את ההתקשרות לעונה הבאה. שחר אף ביקש מלוי למהר ולהכין את הקבוצה לעונה הבאה. אגב, גורמים בסביבתו של הנשיא ניסה לשכנע אותו להחתים את רן בן שמעון או את גיא לוזון במקומו של לוי, אבל שחר הכריע לבסוף על המשכיות.

 

לוי חזר בקיץ שעבר למכבי חיפה לקדנציה שנייה, אחרי שבראשונה (2003-2008) זכה בשלוש אליפויות. עם בואו הכריז שחר כי לוי הוא "הרכש הכי טוב" שעשה לקראת העונה הנוכחית. לוי ושחר חתמו אז לעונה אחת, עם אופציה של הירוקים לחדש את החוזה בכל אחת מהשנתיים הבאות כלומר עד תום עונות 2017/18.

 

עם זאת, התוצאות בשטח היו אחרות. הירוקים פתחו רע מאוד את העונה ונחלצו מהתחתית רק לקראת סיומה. התוצאות בחודשיים האחרונים היו כבר טובות בהרבה. מכבי חיפה טיפסה לגמר הגביע שם תתמודד מול מכבי תל אביב וקרובה לסיים במקום הרביעי שיבטיח לה בכל מקרה את הכרטיס לאירופה.

 

שחר ולוי ידונו בקרוב בסוגיית הרכש ובשחרור שחקנים כאשר המטר היא לצאת למחנה האימונים באוסטריה עם סגל מלא. תאריך המחנה עוד לא נסגר והדבר תלוי בשאלה האם הירוקים ישיגו את הכרטיס לאירופה או שלא. אגב, אם חיפה תיקח את הגביע היא תחל לשחק בשלב המוקדמות השני. לוי מעוניין בהישארותו של יוסי בניון במכבי חיפה.
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ