קצב: אשמע מלייפציג מה מתכננים לגבי דמארי

דמארי. עונה מאכזבת בזלצבורג בגלל גרסיה? |
החלוץ ישוב למועדון, אך זה כבר סימן את אמבולו. המחיר יטרפד חזרה לארץ?

"הכל תלוי בלייפציג ומה שהם יחליטו לעשות עם עומר דמארי", כך אמר לספורט 1 סוכנו של החלוץ רונן קצב. דמארי הושאל בתחילת העונה מלייפציג לזלצבורג האוסטרית, שאף היא שייכת לקונצרן הענק רד בול, וכרטיסו חוזר בתום העונה אוטומטית לקבוצה הגרמנית שהעפילה לבונדסליגה.


דמארי אמנם רשם עונה מאכזבת בזלצבורג עם ארבעה שערים ב-16 משחקים, אבל קצב לא פוסל את האפשרות שהחלוץ ישחק בעונה הבאה בליגה הגרמנית הבכירה. "אני אדבר עם לייפציג ואשמע מה הם מתכננים לעשות ונעבוד לפי הרצונות שלהם", הוסיף קצב, "עד שהם לא יחליטו, אין לנו מה לעשות ואני לא רוצה להתעסק בספקולציות".


על פי דיווחים בכלי תקשורת בגרמניה לדמארי, שנרכש על ידי לייפציג בינואר 2015 ב-7.5 מיליון יורו, אין סיכוי להשתלב בקבוצה בעונה הבאה. הגרמנים מתכוונים כנראה להשאיר את שני החלוצים הקיימים – דויד סלקה שהגיע מברמן וכבש עשרה שערים ואת יוסוף פולסן (שבעה שערים) – ולהתחזק בשניים נוספים. השמות החמים: בריל אמבולו, חלוץ באזל, שמחירו עשוי להיות 24 מיליון יורו וקווין וולנד, חלוץ הופנהיים שמחירו 15 מיליון יורו.אמבולו. המועמד המוביל ללייפציג (Gettyiamges)


מקורבים לדמארי תולים את התפוקה המאכזבת שלו העונה במאמן אוסקר גרסיה. מאז שאקס מכבי תל אביב הגיע לאוסטריה בחודש פברואר, הוא שותף רק בשלושה משחקים לעומת 13 תחת המאמן הקודם פיטר זיידלר.


ההחלטה של לייפציג האם להחזיר את דמארי לסגל הרחב לעונה הבאה אמורה להיות תוך שבוע עד עשרה ימים. האופציות הן למכור אותו לקבוצה אחרת באוסטריה או בליגה השנייה בגרמניה. גם קבוצות בשווייץ יכולות להיות בתמונה.


אופצייה נוספת היא לחזור לישראל, אבל תג המחיר של דמארי הוא גבוה מדי גם עבור קבוצה כמו מכבי תל אביב וכמובן עבור הפועל תל אביב. יחד עם זאת, ייתכן ובמקרה כזה תירקם עסקת השאלה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ