תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברדה בכה: "אליפות בב"ש לא דומה למקום אחר"

ברדה מתקשה לעצור את הדמעות | צילום: דני מרון
הקפטן התקשה לעצור את הדמעות: "צחקו כשחזרתי כדי לקחת אליפות"

הפועל באר שבע מריחה אליפות. האדומים השיגו 0:2 יקר על בית"ר ירושלים, ניצלו 1:1 של מכבי תל אביב מול רעננה ושני מחזורים לסיום, רק מעידה לא צפויה תמחק פער של חמש נקודות בפסגה.

 

ניצחון בסמי עופר יעניק לאדומים כבר בשבת את התואר הנכסף, תואר אותו מנסים להשיג זו עונה שלישית ברציפות. הפרויקט של אלונה ברקת יישא פרי ראשון.

 

 

"אני מציע שנחכה עם החגיגות, עשינו צעד משמעותי אבל עדיין יש עוד שני משחקים קשים. שיחקנו טוב נגד קבוצה שנלחמה, נחכה בסבלנות לאליפות", אמר המאמן ברק בכר שניסה לשמור על איפוק.

 

"נעשה הכל שלא נכנס לספרי ההיסטוריה. היה לחץ גדול ומגיע לשחקנים לחגוג. יש לנו משחק קשה בסמי עופר מול מכבי חיפה שלא ניצחנו אותה העונה, ניצחון ואנחנו אלופים", הוסיף.

 


דוידזאדה ומליקסון לא שומרים על איפוק (דני מרון)

 

"זה ניצחון מאוד חשוב ויש לו משמעות גדולה, הקהל דחף אותנו, נשאר עוד צעד קטן. אני מנסה להיות מאופק כי זה משהו גדול. ברור שאני מתרגש אבל נשתדל לא לפספס את זה", סיכם המאמן הצעיר.

 

אליניב ברדה ששבר בצורת וכבש את השער שפרץ את הסכר התקשה לעצור את הדמעות: "זה היה שער קל אבל הכי משמעותי. כשבאתי לכאן ודיברתי על אליפות צחקו עליי. אני מנסה להיות מאוד מאופק, אליפות עם באר שבע זה לא אליפות במקום אחר. חיכיתי לזה, חלמתי על זה".

 


בכר, הוא דווקא עדיין מאופק (דני מרון)

 

"רציתי מהר לדעת מה היה במפגש השני. צריך להגיד כל הכבוד לרעננה ובית"ר שנלחמו עד הסוף", הוסיף הקפטן שכבש את ה-14 שלו העונה.

 

הבלם שיר צדק הוסיף: "אנחנו עושים עונה יפה, מדהימה. עוד קצת, זה בכיוון הנכון ונוכל לשמוח. במצב כזה אנחנו מנסים להתרכז רק במה שקורה על הדשא. אנחנו עושים משהו מדהים, גם הדרך נהדרת, אני לא רוצה להרוס את החגיגות. אחר כך נוכל לסכם".

 

"זו תהיה הגשמת חלום עבורו, הוא דוגמה עבור כולנו. מגיע לו, אנחנו פה בשבילו והוא בשבילנו", אמר על התפרצות הרגשות של בכר.

 


עוד קצת, עוד מעט (דני מרון)

 

צדק סיכם: "יש פה קהל מדהים, התחברתי לאג'נדה של אלונה. יש פה את ברק. אני שמח שאנחנו בעמדה הזו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ