עיכוב בהחתמת דראפיץ'. 2 קבוצות בליגה עוקבות

דראפיץ'. יש לו ביקוש |
האם לסחבת מול מאמן בית"ר יש קשר לאצילי? רוקביציה ייעדר מול מכבי ת"א

האם אלי טביב מעכב את החתמתו של סלובדאן דראפיץ' כמאמן בית"ר ירושלים לעונה הבאה בגלל הדיון הראשון בבוררות של עומר אצילי, שיתקיים כנראה רק בסוף החודש.


הבעלים אמנם מרוצה מאוד מעבודתו של המאמן הסרבי, שהגיע כאלמוני והצעיד את הצהובים שחורים לעונה הטובה ביותר בתולדותיהם מאז עונת האליפות ב-07/08, אבל יתכן שהוא חושש מסחבת במשא ומתן עמו. בסביבתו של טביב אומרים כי מצב כזה עלול להעמיד את הבעלים בבעיה שכן הוא זקוק לדראפיץ' לצדו בבוררות מול הקשר, המעוניין לעזוב מידית את המועדון.


לספורט 1 נודע כי שתי קבוצות מליגת העל, שטרם סגרו על מאמן לעונה הבאה, מעוניינות בדראפיץ' וממתינות להתפתחויות מול טביב. בית"ר הוציאה כבר בחודש שעבר הודעה רשמית על כך שהסרבי ממשיך במועדון, אולם בפועל לא נסגר דבר וההודעה אף יצרה תרעומת אצל מקורבי המאמן.


דראפיץ', אגב, אינו היחיד בקבוצה שלא יודע מה יקרה אתו בעונה הבאה. פרט לאיתי שכטר, דוד קלטינס,  טל כחילה, לידור כהן, אבישי כהן כל שאר השחקנים והצוות המקצועי תלויים באוויר ומחכים לבואו של טביב. אגב, הבעלים היה אמור לנחות בארץ אחרי פסח אבל לא הגיע.טביב. שומר את הקלפים קרוב לחזה (דני מרון)


ובנושא אחר. ניקיטה רוקביציה, הסוחב פציעה בשריר התאומים, יחמיץ בוודאות את המשחק מול מכבי תל אביב בשבת (19:00, שידור ישיר בספורט1), ויתכן אף שלא ישחק בחוץ מול רעננה כי הצוות המקצועי חושש לסכן אותו.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ