תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אינייסטה אמר "לא" לסין, פפ סימן שוער, גצה ליובנטוס?

אינייסטה אמר "לא" לסין, פפ סימן שוער, גצה ליובנטוס?
העונה מתקרבת לסיום והספקולציות זורמות: האם ג'ון טרי יישאר בצ'לסי?
עונת 2015/16 עדיין לא הסתיימה וחלון ההעברות טרם נפתח, אבל זה כמובן לא מפריע לכלי התקשורת ברחבי אירופה למלא את החלל בספקולציות. מיטב השמועות לפניכם.
 
- קרלו אנצ'לוטי, מאמנה החדש של באיירן מינכן, הודיע למריו גצה כי הוא רשאי לחפש קבוצה אחרת. יובנטוס היא אחת המעוניינת בגיבור המונדיאל של גרמניה, אשר צפוי לעלות לגברת הזקנה בין 20 ל-25 מיליון יורו.
 
 - חרונימו רולי, שוער ריאל סוסיאדד, מועמד למנצ'סטר סיטי של פפ גווארדיולה. על פי הדיווחים, פפ ויתר על הרצון לרכוש מברצלונה את מארק אנדרה טר שטגן, זאת לאור יכולתו הטובה לאחרונה של ג'ו הארט. רולי צפוי להגיע כשוער שני.
 

סימן שוער משני. גווארדיולה (gettyimages)
 
- אנדרס אינייסטה סירב למספר הצעות מסין, כך על פי פרסום ב"מונדו דפורטיבו". קפטן ברצלונה מעוניין להישאר במועדון לפחות עד המונדיאל ב-2018.  "הוא רוצה לשחק בקבוצה בה יוכל להבטיח את מעמדו בנבחרת לקראת המונדיאל הבא והוא לא יוכל לעשות זאת בסין", הסביר נציגו רמון סוסטרס.
 
 - חוס הידינק, שיעזוב את צ'לסי עם תום העונה, בישר כי הנהלת המועדון פתחה במשא ומתן להשארתו של ג'ון טרי בלונדון. כמו כן, הידינק הפתיע כשגילה כי ישנה אפשרות שיישאר בצ'לסי ויעבוד באקדמיה של המועדון. 
 
 - מועמדים רבים לארסנל: אלברו מוראטה, גרניט שאקה והנריק מקיטריאן מבוקשים על ידי ארסן ונגר, אבל לא ברור אם אפילו אחד מהם יגיע נוכח העובדה שארסנל תמיד איטית ברכש. שלושת השחקנים אמורים לעלות יחד כ-80 מיליון ליש"ט. 
 

בדרך ללונדון? מקיטריאן (gettyimages)
 
 - ברנדן רוג'רס, שפוטר מליברפול במהלך העונה, לא יאמן את סוונזי בעונה הבאה. הברבורים החליטו להמשיך עם המאמן האיטלקי הוותיק פרנצ'סקו גווידולין, שהגיע לסוונזי כשהיא הייתה במצב רע והצעיד אותה למקום ה-11 בטבלה. "גווידולין הרוויח את הג'וב שלו ביושר", אמר יו"ר המועדון.
 
- חורחה סמפאולי, המאמן שהוביל את נבחרת צ'ילה לזכיה בקופה אמריקה, מועמד לאמן את לאציו. הארגנטיני נפגש עם נשיא המועדון קלאודיו לוטיטו. גם א.א.ק אתונה ואוניברסידד קאטוליקה מעוניינות בו במאמן המוערך בן ה-56.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ