תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פורסם סגל נבחרת בלגיה ליורו. אוריגי בפנים

פורסם סגל נבחרת בלגיה ליורו. אוריגי בפנים
חלוץ ליברפול הפצוע נכלל. הזאר קפטן במקום קומפאני. ומהו הזימון התמוה?
אחת הנבחרות המסקרנות ביותר ביורו 2016, בלגיה, פירסמה היום (חמישי) את הסגל לקראת פתיחת ההכנות. מארק וילמוטס זימן 24 שחקנים, ויצטרך "לחתוך" אחד מהם לפני שריקת הפתיחה לאליפות בצרפת. בלגיה תפגוש ביורו את איטליה, אירלנד ושבדיה.
 
השם הגדול שנעדר מהסגל של השדים האדומים, בגלל פציעה, הוא זה של וינסנט קומפאני. בלם מנצ'סטר סיטי היה אמור לשמש כקפטן הנבחרת ואת התפקיד הזה יירש ממנו אדן הזאר, כוכבה של צ'לסי שעבר עונה לא קלה בפרמייר-ליג. 
 
 
שחקן אחר שפצוע, חלוץ ליברפול דיבוק אוריגי, דווקא זומן כך שנראה שהוא יהיה כשיר. ביתר הרשימה אין ממש הפתעות, שכן כל השמות המוכרים זומנו, ביניהם קווין דה בריינה ורומלו לוקאקו. זימון אחד מעט תמוה הוא זה של תומאס ורמאלן, בלם ברצלונה שלא ממש שיחק באופן סדיר בשנים האחרונות.
 
הסגל המלא של בלגיה
שוערים: טיבו קורטואה, סימון מינולה, ז'אן-פרנסואה ז'ילה.
 
הגנה: טובי אלדרווירלד, דדריק בויאטה, ג'ייסון דנאייר, ביורן אנגלס, ניקולאס לומבארטס, ג'ורדן לוקאקו, תומאס מאונייר, תומאס ורמאלן, יאן ורטונגן.
 
קישור: מוסא דמבלה, מרואן פלאיני, ראג'ה נאינגולן, אקסל ויטסל, אדן הזאר, קווין דה בריינה, דריס מרטנס, יאניק-פריירה קראסקו.
 
התקפה: רומלו לוקאקו, דיבוק אוריגי, כריסטיאן בנטקה, מיצ'י בטשואי.
 
כמו כן, וילמוטס הציב שבעה שחקנים בסטנד-ביי. אלה השמות: נאסר שאדלי, לורן סימן, לורן דה בוק, גווילאומה ג'ילה, טורגן הזאר, קווין מיראלס, מאטס סלס.
 
 

לא מפסיק להיפצע, אבל זומן לסגל. ורמאלן (gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ